Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

249 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: Thrillery
  Počet stran: 476
  Nakladatel: Práh
  Série: Detektiv inspektorka Savageová
  Díl: 1.
  Rok vydání: 2018
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, mobi

  Harry má rád pěkné věci. Rád se na ně dívá. Ale to někdy nestačí. Chce se dostat blíž…

  Detektiv inspektorka Savageová a její tým z britského Plymouthu se snaží vyšetřit sérii hrůzných útoků na mladé ženy. Oběti jsou zdrogovány, násilím odvlečeny, zneužity a poté pohozeny u cesty. Zůstává jim jen mlhavá vzpomínka na to, co se jim stalo.

  Když je však na pláži nalezeno mrtvé, zohavené tělo jedné z těchto žen, vyšetřování se změní v děsivý hon na vraha. Jenže jedna oběť nestačí… alespoň tomuhle vrahovi ne.

  „Zatraceně dobrá anglická detektivka od jednoho z nejúspěšnějších britských autorů toho žánru současnosti.“

   Britský spisovatel Mark Sennen s prvním thrillerem Dotyk zažil až pohádkový příběh. Knihu, kterou v počátku vydal sám vlastním omezeným nákladem, si pro její jedinečnost v žánru thrillerů postupně všimli čtenáři a velcí světoví nakladatelé.

   Ještě v roce 2012 se z knihy stal bestseller číslo 1 knižního giganta Amazon a e-kniha se umístila v žebříčku TOP 100 knih roku 2012. Od tohoto úspěchu Sennen napsal dalších pět neméně úspěšných pokračování série s detektiv inspektorkou Savageovou, které vyjdou v nakladatelství Práh ve skvělém překladu Daniely Reischlové, a podle svých slov s inspektorkou Savageovou ještě rozhodně nekončí.


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Doporučujeme