Bez milosti

Lisa Jackson

179 Kč

Žánr: Thrillery, napínavá četba
Počet stran: 544
Nakladatel: Domino
Rok vydání: 2017
Jazyk: Český
Dostupný formát: epub, pdf, mobi

Po otcově tragické smrti se život Julie Farentinové podobá noční můře. Kromě vlastních problémů čelí i tomu, že její mladší sestra Shaylee upadá do drogové závislosti. Zoufalá matka se rozhodne poslat dceru do elitní internátní školy, která se specializuje na problémové děti. Julia však matčiny naděje nesdílí: v Akademii totiž před šesti měsíci záhadně zmizela studentka a říká se, že to nejspíše souvisí s nestandardními výchovnými postupy tohoto ústavu. Shay je zapsána ke studiu, ale od prvního okamžiku ji svírá strach, že kdosi sleduje každý její krok.


Znejistělá Julia se rozhodne nastoupit do sestřiny školy jako učitelka.  Na první pohled je Akademie špičkovým vzdělávacím zařízením, ale Julia záhy zjistí, že zde působí jakási fanatická sekta, pro niž je náprava problematických studentek pouhou zástěrkou k prosazování vlastní víry. Může s tím nějak souviset nález mrtvé studentky? Zabila se nešťastná dívka sama, nebo ji někdo zavraždil? Julia se rozhodne odhalit pravdu.


A pak se záhadně ztratí další dívka, vzápětí je nalezena další mrtvola. Teď už nikdo nepochybuje, že se elitní škola stala dějištěm něčího ďábelského plánu. Julia pokračuje v pátrání, mimo jiné i proto, že si ji krvežíznivý vrah pravděpodobně zvolil za svou další oběť...


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Marie Valášková

24. 10. 2017

Tohle dílko doporučuji všem co mají rádi „červenou“ knihovnu, popis vzrušení, sexu, ztopořených penisů… je to podobné jako Chladná krev či Horká krev od stejné autorky. Určitě se ale při čtení pobavíte, Lisa tady vytvořila netvora a tak se můžeme jen těšit, jestli bude v jeho osudech pokračovat. Autorka má ráda opuštěná sídla – i tady je podobné místo v krásné přírodě, které je zasaženo sněhovou bouří a tak jsou všechny hlavní postavy uvězněny ve škole, kde řádí vraždící maniak. Nemusí se bát hladu, zimy, mobily mají stejně zakázané, ale sníh a vichřice je trápí. Skupina psychotiků, narušených dětí a i narušených vychovatelů to je rozhodně zajímavá kombinace, ale i v těchto krutých podmínkách se rozhoří city. Některé situace jsou opravdu úsměvné, ale děj má spád a rozhodně vás bude bavit.


Doporučujeme