e-kniha

Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

239 Kč

  Kategorie: Světové krimi
  Počet stran: 408
  Nakladatel: Host
  Série: Případy policejního psychologa Sebastiana Bergmana
  Díl: 6.
  Rok vydání: 2019
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, pdf, mobi

  Policejní psycholog Sebastian Bergman se smířil s myšlenkou, že jeho dny na oddělení vražd jsou sečteny, a vrátil se k přednášení a psaní. Ne však nadlouho…

  Bergmanova dcera Vanja se odstěhovala ze Stockholmu a našla si dočasné zaměstnání jako kriminalistka v Uppsale, kde právě vyšetřuje sérii znásilnění. Pachatel napadá ženy zezadu — píchne jim anestetikum a na hlavu nasadí jutový pytel. 

  Když jedna z obětí zemře, je k případu přizvána Státní komise pro vyšetřování vražd — a krátce nato i Sebastian Bergman. Roztříštěný tým musí nechat osobní problémy a neshody stranou a pokusit se brutálního násilníka zadržet. 

  Vyšetřovatelům se podaří zjistit, že si pachatel nevybírá své oběti náhodně. Co je však spojuje?

   ––––

  Hjorth a Rosenfeldt dokázali téměř nemožné. Jejich prózy pulzují životem a jejich postavy se nadlouho zabydlí ve vašich myslích a srdcích. Hlavního hrdinu si zamilujete navzdory jeho povaze a zápletky jsou zamotané tak, že nevyjdete z údivu.
  – severskedetektivky.cz

  Hjorth s Rosenfeldtem vědí, jak vystavět zápletku a stupňovat napětí. Jejich silnou stránkou je psychologie.
  – Uppsala Nya Tidning, Švédsko

  Vynikající série. Šestý díl řady o policejním psychologovi Sebastianu Bergmanovi si v ničem nezadá se svými předchůdci. Napětí od začátku do konce, mnoho překvapivých zvratů a výborně vykreslené postavy.
  – Litteratursiden, Dánsko


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Doporučujeme