Henry + Zoe = Velké trable

Andy Jones

199 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: Světová literatura
  Počet stran: 360
  Nakladatel: Plus
  Rok vydání: 2017
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, pdf, mobi

  Henry a Zoe toho mají společného víc, než by je samotné napadlo. Třeba to, že každý z nich musel zúčtovat s minulostí a začít znovu, aby zjistili, co v životě doopravdy chtějí. Jeden z nich proto utekl do Londýna, druhý naopak z Londýna hodlá na hodně dlouho zmizet. A když se jejich životní dráhy v městě nad Temží protnou, zdá se, že si s nimi osud jen tak zahrává... Je nějaká naděje, že z rovnice HENRY + ZOE nakonec vyjde VELKÁ LÁSKA?


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Zuzana Malá

05. 05. 2019

Henry a Zoe jsou výbornými představiteli, na které se v jednom kuse lepí samé trable. Jejich životy nejsou snadné, ale oni se nevzdávají a bojují zato, co chtějí, potřebují, po čem touží a co si snad i podle svého mínění zaslouží. Oba hledají nový smysl života, a když přijde láska, oba je to vyděsí, jelikož oni spíše potřebují nalézt sami sebe, nový směr a ne někoho do páru. Původně jsem čekala, že to bude milá, sladká oddechovka, ale po dočtení jsem se odpočatá tedy rozhodně necítila!

Zuzana Malá

30. 03. 2018

Henry a Zoe jsou výbornými představiteli, na které se v jednom kuse lepí samé trable. Jejich životy nejsou snadné, ale oni se nevzdávají a bojují zato, co chtějí, potřebují, po čem touží a co si snad i podle svého mínění zaslouží. Oba hledají nový smysl života, a když přijde láska, oba je to vyděsí, jelikož oni spíše potřebují nalézt sami sebe, nový směr a ne někoho do páru… O této knize bych mohla vyprávět od rána do večera, jelikož se mi neskutečně moc líbila. Původně jsem čekala, že to bude milá, sladká oddechovka, ale po dočtení jsem se odpočatá tedy rozhodně necítila! Takže pokud chcete příběh, který je na jednu stranu děsně roztomilý a na druhou úplná emoční horská dráha, tak neváhejte a po knize sáhněte!


Doporučujeme