Pep Guardiola

Martí Perarnau

199 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: Sport a hry
  Počet stran: 448
  Nakladatel: Host
  Rok vydání: 2016
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, pdf, mobi

   

  Víc než jen příběh jedné sezony — fascinující portrét jednoho z nejlepších sportovních trenérů.

  Novinář Martí Perarnau získal v sezoně 2013 – 2014 neomezený přístup do šatny fotbalového klubu Bayern Mnichov. Poprvé v moderní éře světového fotbalu tak mohl čtenářům zprostředkovat zasvěcený pohled na jeden z nejlepších týmů.

  Díky pozvání Pepa Guardioly se Perarnau dostal na tréninky a zápasy, při nichž sledoval nejen slavného Katalánce, ale i funkcionáře a hvězdné hráče Bayernu Mnichov. Bayern na cestě za doublem rozdrtil všechny domácí soupeře, v semifinále Ligy mistrů ho však pokořil Real Madrid. Martí Perarnau byl s týmem na každém kroku této cesty.

  Novinář exkluzivně a velice podrobně hovořil s řadou hráčů, jako je Arjen Robben, Manuel Neuer, Philipp Lahm, Thiago Alcântara a Bastian Schweinsteiger.

  -----

  Brilantní pohled na práci génia. - FourFourTwo

  Přístup do šatny a do zákulisí, pro který by každý novinář nebo spisovatel vraždil… Perarnauovy postřehy jsou ohromující. - Graham Hunter, sportovní novinář

  Nejen že přichází s autentickým portrétem Guardioly, ale také poodkrývá, jak fungují velké kluby, a ukazuje, že neurózou trpí i ti největší hráči. - The Herald  Martí Perarnau (nar. 1955) je bývalý španělský olympionik, nyní sportovní novinář a renomovaný fotbalový analytik. Píše pro radu španělských periodik a vede populární blogPerarnau Magazine. Publikace Pep Guardiola. První rok v Mnichově (2014) se podle španělského fotbalového časopisu Panenka stala Knihou roku 2014.

   


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Doporučujeme