Mezi náma holkama

Lindsey Kelková

139 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: Společenské romány
  Nakladatel: BB Art
  Série: Dívka
  Díl: 3.
  Rok vydání: 2016
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, pdf, mobi

  Sváteční lahůdka od autorky úspěšné série knih ZBOŽŇUJU…

  Tess mívala vždycky jasný plán.
  Pak byla holkou, co sní s hlavou v oblacích.
  A teď dopadla s rachotem zpátky na zem. 

  Kdyby se dalo v životě stisknout tlačítko pro vymazání historie, Tess Brookesová by po šesti šílených měsících neváhala.

  Když se jí naskytne příležitost jet na Vánoce za nejlepší kamarádkou Amy do New Yorku, Tess po té šanci skočí. Je v tom jediný háček: bydlí tam Nick, muž, který jí zlomil srdce. A zrovna s ní znovu začal mluvit Charlie, jehož tak dlouho potají milovala a pak odmítla. Navíc je to nahnuté s její novou kariérou, a když se Tess přihlásí do fotosoutěže, má jen čtyři dny na pořízení fotky, co by ji mohla zachránit.

  Ale jinak bude všechno super, nejlepší Vánoce všech dob. Nebo ne? 

   

  Lindsey Kelková je spisovatelka, novinářka a plodná tweeterka. Narodila se a vyrostla v UK, a než se odstěhovala do New Yorku a stala se spisovatelkou na plný úvazek, pracovala jako redaktorka knih pro děti. Teď žije v LA.

  Napsala deset románů: I Heart New York (česky: Zbožňuju New York), I Heart Hollywood, I Heart Paris (česky: Zbožňuju Paříž), I Heart Vegas, I Heart London (česky: Zbožňuju Londýn), I Heart Christmas (česky: Zbožňuju Vánoce), The Single Girl’s To-Do List, About a Girl (česky: O jedné holce), What a Girl Wants (česky: Co ta holka chce?), Always the Bridesmaid a We Were On a Break. Můžete se o ní dozvědět mnohem víc na: http://lindseykelk.com a na Twitteru. @lindseykelk

  www.facebook.com/LindseyKelk

   


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Doporučujeme