Jak se spřátelit s konflikty

Joe Goodbread

160 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: Osobní růst, motivace
  Počet stran: 189
  Nakladatel: Maitrea a.s.
  Rok vydání: 2019
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, pdf, mobi

  Spřátelit se s konfliktem – to je ale nápad!

  Autor Joe Goodbread pomohl zvládnout konflikty stovkám lidí – počínaje každodenními rodinnými a sousedskými spory až po konflikt v Severním Irsku. Většina z nás by se konfliktu raději zcela vyhnula, než abychom utrpěli citové či fyzické zranění nebo přišli o svou moc a vliv. Přesto si více a více lidí uvědomuje, že konflikt může být i zábavný! Díky jednoduchým metodám z knihy Jak se spřátelit s konflikty si můžete užít radost ze zjištění, že konflikt může prohloubit a zlepšit vaše vztahy s ostatními. Navíc dokážete snížit riziko zbytečného vyhrocení a s ním spojené ztráty.

  Jak se spřátelit s konflikty nabízí snadné kroky jak proměnit konflikty v prostředek pro pěstování a udržování vztahů a pro posílení důvěry v sebe sama.

   

  Joe Goodbread v knize Jak se spřátelit s konflikty naplňuje ideál konfliktu, ve kterém vyhrávají obě strany. Jeho kniha nabízí prosté, pochopitelné a praktické nástroje, jak proměnit každodenní konflikty na příležitosti k osobnímu růstu, lepším vztahům a na uplatňování hluboké demokracie v denním životě.


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Doporučujeme