Číst hned

Dostupné formáty
a ukázky

Polární záře

Jiří Mazurek

199 Kč

Žánr : Sci-fi
Počet stran: 304
Rok vydání: 2017
Jazyk: Český

O BUDOUCNOSTI LIDSTVA SE ROZHODNE ZA POLÁRNÍM KRUHEM…

 

V Severním ledovém oceánu se kapitán jaderné ponorky ruské federace Alexander Gomelskij snaží vypořádat s řadou záhadných událostí a selhaní, ke kterým dojde při návratu z rutinního námořního cvičení.

 

Major Gennadij Volkov, stíhací pilot ruského letectva, vzlétá k neznámému létajícímu objektu a krátce na to je jeho stroj zničen a major zanechán na pospas oceánu.

 

Světlana Zarecká, postgraduální studentka geologie, je poslána do centra dění s tajnými instrukcemi a shodou okolností se zde setkává s Petrem Brunerem, českým fotografem a dobrodruhem. Její instrukce jsou jasné: nepohodlné osoby je nutné zlikvidovat.

 

Mezitím odkrývá ruská armáda na dalekém severu přísně tajné naleziště, které může změnit dějiny lidstva, a průzkumník Aivars Balakin se právě chystá vykročit tam, kam lidská noha dosud nevkročila...

 

VYCHÁZÍ POUZE JAKO E-BOOK!


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Radek

04. 12. 2017

Já nevím. Minimálně do poloviny jsem měl pocit, že autor napsal kapitoly na listy a ty potom promíchal. A aby to nebylo tak jednoduché, tak z každého listu vzal jednu osobu, kterou posunul o jedno místo dopředu nebo dozadu. V druhé polovině to začalo do sebe zapadat, ale stejně v tom mám zmatek. Určitě je spousta lidí, kteří jsou trpělivější a chytřejší a bude jim to dávat smysl hned od první třetiny, ale já mezi ně nepatřím.