Kronovy děti

Pavel Bareš

269 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: Sci-fi
  Počet stran: 752
  Nakladatel: Host
  Série: Projekt Kronos
  Díl: 2.
  Rok vydání: 2019
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, pdf, mobi

  Pokračování sci-fi románu Projekt Kronos

  Downtown se hroutí. Rodiny jsou unášeny ze svých domovů. Mafie přebírají vládu nad městem, zatímco hlídky Radniční gardy patrolují v ulicích s jediným rozkazem: udržet Downtownery na uzdě, dokud za ně Nákaza nedokončí jejich špinavou práci.

  Občanská válka je na spadnutí. A pokud padne Downtown, pak celé Attiona City padne s ním.

  Ve své nejtemnější hodině se město obrátí o pomoc ke třem lidem, kteří představují jeho poslední naději: Davidu Foxovi, zvláštnímu agentovi ochotnému udělat cokoli, aby odhalil pravdu o smrti svého přítele; sirotkovi Lucovi Scarpovi, jenž utíká před nejmocnější organizací světa; a Jasonu Blakeovi, poslednímu Downtownerovi, který nechce své město vidět v plamenech.

   

  Bareš si doslova pohrává s pochmurnou atmosférou a pocity beznaděje, které se zarývají do duší obyvatel. A přitom příběh kormidluje k finální pointě, kde čtenáře opět překvapí.

  Pevnost

  Relativně mnoho postav, vyprávění z několika perspektiv a problesky do minulosti. Pokud se do tohoto pustí nezkušený spisovatel, téměř s jistotou se popálí. Ale budiž zde Projekt Kronos důkazem, že to jde.

  Fantasymag.cz

  Elektrický městský příběh, který nepůsobí křečovitě, protože všechny porůznu posbírané motivy upotřebí. Attiona City — a s ní i čtenář, který dá debutu šanci — se zdají být v dobrých rukou.

  XB-1


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Doporučujeme