Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

Doctor Who: Generace velkého třesku

Gary Russell

159 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: Sci-fi
  Počet stran: 248
  Nakladatel: Jota
  Série: Doctor Who
  Díl: 6.
  Rok vydání: 2017
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, mobi

  Doctor Who: Generace velkého třesku

   

  Nový příběh navazující na devátou sérii Doctora Who, velkolepý trhák BBC s Peterem Capaldim v roli dvanáctého Doktora.

   

  „Jsem archeoložka. Ale asi jiná než jste očekávali.“

   

  Vánoce 2015, Sydney, Nový Jižní Wales, Austrálie.

   

  Dokážete si představit, jak všechny překvapí, když se v sydneyské zátoce otevře časový portál. A taky si dokážete představit, jak je vyvede z míry, když vedle Harbour Bridge dosedne ohromná pyramida, která nevhodně zaclání Port Jackson, a navíc vyzařuje čirou energii. Dokážete si představit úlek v jejich tvářích, když sem dorazí gangster Cyrrus Guča, profesor Jaanson a mimozemská nájemná vražedkyně Kik Zabiják, aby zářící pyramidu obsadili. A nakonec si asi dokážete představit, jak všechny vyděsí, když jim těsně v patách dorazí skupina podvodníků chystajících se provést svůj zatím nejodvážnější husarský kousek.

   

  Tenhle gang sestává z Dlouhonožky (sexy komika), Psohlavce (který má na starosti bezpečnost a palebnou sílu), Mrněte (starajícího se o logistiku), Lopaty (hlavní archeoložky a historičky) a Felčara (jehož povinností je uchránit vesmír před explozí, vedle níž velký třesk vypadá jako provlhlá rachejtle).

   

  A když někdo omylem probudí Prastary vesmíru – což podle Felčara nebylo úplně moudré ani rozumné –, věci začnou rázem vypadat velmi komplikovaně.

   

  Původní román s dvanáctým Doktorem (Peter Capaldi) a Clarou (Jenna Colemanová) v hlavních rolích.

   

   

  -------------

   

   

  Garry Russel (* 1963) pracuje na scénářích pro Doctora Who, Torchwood i Dobrodružství Sary Jane a je také autorem celé řady románů a příruček z prostředí Whoniversa. Je bývalým redaktorem časopisu Doctor Who Magazine a po osm let produkoval audioknihy Doctora Who pro Big Fish Productions. Mimoto je i hercem, kterého nejspíše budete znát jako Dicka ze seriálu Správná pětka z roku 1978. Bydlí v Cardiffu.

   


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Doporučujeme