Mládí v hajzlu 1 - Mladík v odboji

C.D. Payne

99 Kč

Kategorie: Beletrie pro děti
Počet stran: 192
Nakladatel: Jota
Série: Mládí v hajzlu
Rok vydání: 1995
Jazyk: Český
Dostupný formát: epub, pdf, mobi

Deník Nicka Twispa, předčasně vyspělého „puberťáka“, od ďábelsky inteligentního C. D. Payna. Nemilosrdně otevřený humor je rafinovaně založen na kontrastu dětské naivity a stereotypního světa dospělých. Nick je kluk s úžasnou schopností zaplétat se do nesnází. Všechny jeho vynalézavé a dobrodružné eskapády a intriky směřují zdánlivě pouze k jedinému cíli: Zbavit se potupného panictví a získat ženu svého srdce. Paradoxně na své spletité cestě dospíváním nachází především obecnou radost ze života a soucit - obojí velmi nakažlivé! Až budete číst tento velký komický epos -náctileté úzkosti, buďte připraveni smát se nahlas. Doporučujeme všem, kteří někdy přežili dospívání.


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Jan

25. 10. 2012

Vydržel jsem cca polovinu knihy, ale odložil jsem to až na chvíle, kdy dojde všechno čtivo..

Petr Čapek

26. 04. 2013

Upřímně mohu říct že mě styl C.D. Payna naprosto pohltil a občas musíte opravdu velmi uvažovat zda knihu opravdu napsal dospělý muž, či je opravdu jen přepsaným deníkem nadrženého teenagera který psaním deníku léčí své mindráky. Tuto knihu a doufám že i další díly mohu jen a jen doporučit příjemná oddechovka např. na cesty do práce nebo jen tak pro zasmání. Protože smát se budete to Vám mohu slíbit.

Antonín Cír

21. 05. 2013

Zanedlouho mi bude šedesát, ale po dočtení poslední knihy jsem zjistil, že mi jakoby něco chybí. Naštěstí je tu další Mládí furt v hajzlu, takže už se těším, až se do toho pustím.

Silvia

20. 03. 2014

Zprvu jsem nechápala - ty vo.., co to jako má bejt :). Pak jsem se začetla a ... dokoupila další díly. Vypadá to na povrch jako skvělá pařba pro teens a vyklube se z toho dobré čtivo pro starší ročníky.


Doporučujeme