Nepřátelé a milenci

Simona Ahrnstedtová

322 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: Česká a světová literatura
  Počet stran: 384
  Nakladatel: Metafora
  Rok vydání: 2016
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, pdf, mobi
  Důvěra je nejcennější komodita. Švédský román o pomstě, intrikách ve světě byznysu a zakázané lásce.
   
  V nelítostném světě švédských financí se nevyzná nikdo lépe než David Hammar. I přes svůj dělnický původ se vypracoval na pozici jednoho z nejbohatších švédských finančníků. Nemilosrdný a nezastavitelný hráč už roky pase po jediném, urvat pro sebe Investum, obchodní společnost aristokratické rodiny De la Grip. K získání impéria potřebuje ještě poslední krok – přetáhnout na svou stranu někoho z vysoce postavené rodiny. Nejvhodnější kandidátem se zdá být Natalia.

  Natalia De la Grip je jednou z nejtalentovanějších firemních poradkyň švédského finančního světa. Čeká se od ní, že se usadí a provdá za někoho ze svých společenských kruhů. Natalia však vždy kráčela proti proudu a jejím jediným snem je dokázat svému otci, nemilosrdnému patriarchovi, že dokáže víc než jen čekat doma na manžela. Když ji pozve David na oběd, je nedůvěřivá, ale postupně podlehne jeho kouzlu. Z jiskry, která mezi nimi přeskočí, vzplane vášnivý, nezapomenutelný večer. Byla to ale jen aféra na jednu noc nebo ne?
  Vztah mezi Davidem a Natalií je nemyslitelný, protože jejich rodiny jsou nesmiřitelnými nepřáteli.Na světlo navíc vyjdou tajemství, pohřbená hluboko v minulosti. Oba stojí před nelehkým rozhodnutím. Je pro Davida přednější pomsta, nebo láska milované ženy? A zvolí Natalia správně mezi pýchou a touhou svého srdce?
   
  Nepřátelé a milenci jsou švédský román skvělé autorky s českými kořeny, jenž se dočkal již mnoha překladů. Zahřeje a rozpálí jako oheň z krbu uprostřed chladné švédské zimy.

Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Kateřina Dušáková

14. 01. 2018

Krkolomný a pomalý rozjezd může spoustu čtenářů odradit. Kniha sama o sobě není špatná, jen záleží na tom, jaké máte nároky na čtivost. Pokud chcete autorku, která vás vtáhne do prvních deseti stran a pustí až na té poslední, pak na adrese Nepřátel a milenců nejste správně. Jestli si ale rádi počkáte a oceníte celkem propracovaný příběh, pak směle do toho… Celá recenze na vendi13.blogspot.cz


Doporučujeme