Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

179 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: Romantika
  Počet stran: 336
  Nakladatel: Baronet
  Série: Walles
  Díl: 1.
  Rok vydání: 2018
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, mobi

  První svatební noc strávila lady Juliana St. Albans v jednadvaceti letech na útěku po sňatku s velšským radikálem Rhysem Vaughanem, jemuž původně patřilo panství, které bylo jejím věnem.

  Když ráno nepochopitelně zmizel, musela čelit nátlaku všech členů rodiny, kteří se snažili o anulování jejich manželství. Nakonec si vykoupila klid slibem, že své manželství udrží v tajnosti, pokud se Rhys znovu neobjeví. Po zjištění, že byl jako radikál násilně odveden verbíři na anglickou válečnou loď, na něj celá léta čekala, a teprve když jí bratr opatřil detektiva, který údajně našel zprávu o jeho smrti, začala po šesti letech uvažovat o dalším sňatku.

  Na zásnubní hostině s anglickým markýzem se však nečekaně objeví Rhys a veřejně si nárokuje Julianu jako svou ženu a její věno jako svůj majetek. Tento Rhys je však zcela jiný – smělejší, tvrdší a přesvědčený, že právě ona ho zradila a vydala do rukou verbířů. Pouze jejich tělesná touha zůstává stejná, táhne je k sobě a chrání Julianu před největším Rhysovým hněvem. Bude to však stačit k tomu, aby překonali všechny nástrahy, zlou vůli i nenávist a našli cestu k lásce, kterou spolu kdysi sdíleli, a mohli se tak těšit na všechna další společně strávená léta?


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Petra Heřmanská

17. 03. 2018

Kniha je příjemným oddechovým čtením, u kterého si odpočinete po celodenním shonu. Jde o jednoduché romantické čtení pro zlepšení nálady. Příběh zahrnuje jak romantiku a věčnou lásku, tak i zradu, intriky, pomstu a poučení :)) V bouři byla moje první přečtená kniha od této autorky a musím říct, že mě překvapila. Více k recenzi zde: https://bookhunter5.wordpress.com/2018/03/17/v-bouri/


Doporučujeme