Psáno srdcem

Jiří Halberštát

89 Kč

Kategorie: Romantika
Počet stran: 69
Nakladatel: E-knihy jedou
Rok vydání: 2019
Jazyk: Český
Dostupný formát: epub, pdf, mobi

Pedagog, režisér a spisovatel Jiří Halberštát přináší knihu povídek nazvanou Psáno srdcem. Inspirací mu byla a je životní láska a manželka Květina Halberštátová.
Čtenáře jistě zaujme s přicházejícím jarem sbírka prodchnutá hlubokým citem i lidským poznáním.
Přejeme povídkám příjemný start do světa.


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Hana Militká Militká

26. 03. 2019

Sbírka povídek Psáno srdcem nenechá nikoho chladným. Povídky se mi moc líbí. Jsou ze života, připomněly mi pár mých zajímavých zážitků. Krátká forma povídek je v dnešní uspěchané době velmi vhodná. Přečtěte si je, určitě nebudete litovat. Hana

Dana Šianská

24. 04. 2019

Tuhle knihu nelze jen přečíst, je potřeba si jí vychutnat srdcem i duší! Vyznání lásky, které knihu provází téměř na každé řádce, je prodchnuto velikou hloubkou citu. Každá strana je uvědomělým a poeticky zpracovaným pochopením daru lásky, jež lidé dostávají mimořádně a nejspíše po jakési tajemné zásluze. Text této útlé knížky není obyčejným sdělením, je nesmírně barevné a vnitřně sdílné. Probouzí představivost a ukazuje na možnosti, které vztah mezi ženou a mužem nabízí. A také ukazuje na to, že správný vztah nesvazuje, ale obohacuje nás o inspirující partnerskou dimenzi, která končí kdesi - mimo náš lidský prostor. Kniha Psáno srdcem je výjimečným literárním darem pro vnímavé a přemýšlivé čtenáře.


Doporučujeme