Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

249 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: Romantika
  Počet stran: 504
  Nakladatel: Baronet
  Rok vydání: 2019
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, mobi

  Ponořte se do milostného příběhu plného vášně.

  Mister je novou poutavou romancí spisovatelky E L James, autorky celosvětově úspěšné trilogie Padesát odstínů.

   Londýn v roce 2019. Maxim Trevelyan vede bezstarostný život. Je pohledný, má přátele v aristokratických kruzích a peníze. Nikdy nemusel pracovat a zřídka spí sám. Vše se ale mění vlivem nešťastné události, po níž Maxim zdědí šlechtický titul, bohatství a nemovitosti, avšak také veškerou související zodpovědnost. Na tuto roli není připraven a zdráhá se jí zhostit.

  Daleko větší výzvu však pro něj představuje potlačování touhy, již cítí k záhadné mladé ženě, která nevlastní o mnoho víc než nebezpečnou a vtíravou minulost a teprve nedávno se přistěhovala do Anglie. Uzavřená, krásná a hudebně nadaná žena je přitažlivou hádankou, jež mění Maximův chtíč ve spalující vášeň, jakou nikdy předtím nepocítil a ani se ji neodvažuje pojmenovat. Kdo je Alessia Demachi? Dokáže ji Maxim ochránit před zlobou, která ji pronásleduje? A jak zareaguje Alessia, až zjistí, že i Maxim skrývá svá vlastní tajemství?

  Nechte se unášet ze srdce Londýna napříč divokou panenskou krajinou Cornwallu až k drsné a hrozivé kráse Balkánu. Mister je jako jízda na horské dráze plné nebezpečí a touhy, kterou prolétnete se zatajeným dechem až do poslední strany.


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Kateřina Dušáková

31. 01. 2020

Nerada přiznávám, že po hořkém zklamání z Odstínů jsem velmi mile překvapená z toho, co si pro nás autorka přichystala. Rozhodně na sobě zapracovala. Dokonalé to stále ještě není, nicméně palec hore a celou recenzi najdete na vendi13.blogspot.cz


Doporučujeme