e-kniha

Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

Milá Bridget,

píšu ti tenhle dopis, protože je dost nepravděpodobné, že bych někdy sebral odvahu říct ti to do očí. Takže tady to je.

Vůbec se k sobě nehodíme. Ty jsi spořádaná svobodná matka, co to má v hlavě srovnané. Já jsem jen nezodpovědný doktůrek z Anglie, co tu ve městě působí jenom dočasně a žije v tvojí přestavěné garáži, než se zase vrátí domů. Jenže se tu vyskytla taková věc... z nějakého pitomého důvodu na tebe prostě nedokážu přestat myslet, a to v dost nevhodných souvislostech.

Chci tě.

Jediný důvod, proč ti to teď píšu, je, že si nemyslím, že je to jednostranné. Všiml jsem si, jak se na mě díváš. Asi působím dost trapně, když po sobě házíme neslušnými vtípky, ale to, že mě přitahuješ, žádný vtip není.

 Takže proč ti to vlastně píšu? Prostě tím chci naznačit, že jsme oba dospělí, sex je zdravá a přirozená věc, a že mě můžeš najít hned za těmi dveřmi z kuchyně do garáže. Mám-li být úplně přesný, chci, abys věděla, že ty dveře odteď nechávám otevřené pro případ, že bys za mnou třeba někdy v noci chtěla zajít.
Bez otázek.
Přemýšlej o tom.
Anebo ne.
Jak budeš chtít.
Beztak pochybuju, že ti ten dopis vůbec strčím pod dveře.

Simon

Kategorie: Romantika
Počet stran: 304
Nakladatel: Baronet
Rok vydání: 2018
Jazyk: Český
ISBN: 978-80-269-0956-9
Dostupný formát: epub, mobi

Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Zuzana Malá

05. 05. 2019

Milá Bridget, chci tě je velmi příjemný příběh, který nabízí svým čtenářkám možnost odpočinku při čtení. Obsahuje romanticky zabarvené pasáže, plné emocí, ale také i erotiky. Ani zde se však neobejdeme bez určitých tajemství, která dokáží zamíchat kartami a odhalit nějaké ty hluboko zakopané kostlivce. Celkově se mi příběh a vše s ním spojeno líbil, jen při čtení nedošlo k wow efektu. Velkým plusem je humor, který v knize vládne již od první kapitoly. Takže suma sumárum, knihu doporučuji, i když v daném žánru nepatří mezi ty úplně nejlepší díla.


Doporučujeme