Žánr: Romantika
Počet stran: 408
Nakladatel: Fragment
Série: Janičky
Díl: 1.
Rok vydání: 2017
Jazyk: Český
Dostupný formát: epub, pdf, mobi

Jana Greyová má za sebou totéž, co řada šlechtičen před ní: svatbu s naprosto cizím mužem. Navíc má tu smůlu, že sňatkem se ocitla přímo uprostřed politického komplotu, který svrhl z trůnu jejího bratrance, krále Eduarda, a z ní udělal královnu. Na celých devět dní! Má opravdu vládnout, nebo řešit, že má hrad plný spiklenců a její novomanžel se ve dne proměňuje v koně? Fantasy na motivy historických událostí, které ale nebere příliš vážně.


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Veronika Kovářová

10. 02. 2018

Humorné převyprávění anglické historie s dávkou magie. Knížka je velice čtivá a zaujme nejen na pohled. Postavy jsou dobře vykresleny. Příběh je velice zajímavý a zaujme především mladší čtenáře. Více zde: http://strankypodleannis.blogspot.cz/2018/02/ma-lady-jane-recenze.html?m=1

Lenka Ondrejkovičová

14. 01. 2018

https://wild-alphabet.blogspot.co.uk/2018/01/ma-lady-jane-my-lady-janies-cynthia.html Bolo to bláznivé prerozprávanie kúsku anglických dejín. Kiežby to bolo skutočné aby som počas svojích školských čias na hodinách dejepisu dávala viac pozor :D Bavila som sa a to je hlavné. Najviac ma dostávalo to, že každý každého miluje a všetci sa tam chcú cmučkať ale nikto sa nečiní :)


Doporučujeme