e-kniha

Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

ONA SE SNAD DOMNÍVÁ, ŽE MI MŮŽE VZDOROVAT. PŘESVĚDČÍM JI O OPAKU.

 

Klidně si myslete, že jsem arogantní, ale jestliže jste ve svém oboru ten nejlepší, vlastníte nejúspěšnější restauraci na západním pobřeží a dostali jste tolik michelinských hvězd, že by se z toho zatočila hlava i Gordonu Ramseymu, pak máte právo mít vysoké sebevědomí.

Jakmile v kuchyni rozdám instrukce, není to návrh – je to rozkaz. Takže když se nová kuchařka domnívá, že si může dělat věci po svém, a klidně mi to řekne do očí, nezachrání ji ani její důvtip a sexy našpulené rty.

Ale musím přiznat, že má talent. Je kreativní a ani ten dvouřadý rondon nezakryje její dokonalé tělo. Když ji začínám poznávat, nemůžu si pomoct, ale najednou chci vědět, co si myslí. Nikdy jsem nepotkal nadanější kuchařku. A nikdy za celý život jsem nepotkal šmrncovnější a přitažlivější ženskou.

Existuje jen jedno místo, kde tahle hra na kočku a myš skončí.

V posteli.

Kategorie: Romantika
Počet stran: 240
Nakladatel: Baronet
Rok vydání: 2019
Jazyk: Český
ISBN: 978-80-269-1091-6
Dostupný formát: epub, mobi

Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Petra Heřmanská

17. 05. 2019

Knížka je příjemnou oddechovou četbou, u které se čtenář rozhodně nudit nebude. Vzájemné popichování dvou hlavních postav ho totiž nutí se při čtení neustále usmívat. Vzhledem ke 196 stranám příběh rychle odsýpá a já jej měla přečtené za jedno odpoledne :) Hvězdného šéfa doporučuji těm, kteří mají náladu na jednoduché a úsměvné romantické čtení, u kterého se příjemně uvolní a zapomenou tak na starosti ve svém okolí. Určitě litovat nebudete :) Více zde: https://bookhunter5.wordpress.com/2019/05/17/jeho-kuchyne-jeho-pravidla/


Doporučujeme