Proč nakupovat na Palmknihách?

Knihy jsou naší profesí i životním stylem. Proč si nové čtení vybrat právě u nás a proč se k nám vracet?
Důvodů je celá řada, podívejte se.

Tradiční online knihkupectví

Palmknihy vznikly před více než dvaceti lety. Už třetí dekádu jsme tu pro všechny, kdo stejně jako my neudělají bez knihy ani krok. Z průkopníků digitálního čtení jsme se stali online knihkupectvím pro každého, propojujeme tak nejnovější technologie a tradici.
Najdete u nás knihy, e-knihy i audioknihy.

Důvěra čtenářů a čtenářek

Naše nadšení pro knihy proměňujeme ve vaši spokojenost. Vždy jsme zvědaví na váš názor, rádi pomůžeme a poradíme, jsme tu zkrátka jen pro vás a díky vám. Vysloužili jsme si tak cenu kvality v soutěži ShopRoku i vysoké hodnocení na Heurece.

Knihy ve všech podobách

Se čtením na každém kroku to myslíme vážně. Proto u nás najdete knihy k poslechu, do čtečky, tabletu či telefonu i na noční stolek. Vyznáme se v literatuře stejně jako v nových technologiích, jsme e-knižní jednička a nabídku digitálních knih máme nejširší v Česku.

Snadný výběr díky recenzím

Jakou knihu vybrat? V široké nabídce čtení se snadno zorientujete díky čtenářským recenzím. Kromě nezávislého názoru našich zákazníků a zákaznic vám jako jediné online knihkupectví nabízíme také čtenářské recenze oblíbeného portálu Databázeknih. Najdete je přímo u nás na webu.

Ukázky k přečtení i poslechu ZDARMA

Chcete vždycky sáhnout po té pravé knize? Kromě anotace nebo recenzí si můžete vybrat i podle ukázky. Snadno tak zjistíte, jestli vám sedne literární styl nebo v případě audioknih hlas interpreta či interpretky.

10 000+ míst k odběru a oblíbené platební metody

Rozhodli jste se pro tištěnou knihu? Vyberte si pro její vyzvednutí to nejbližší z více než 10 000 výdejních míst našich partnerů. Jde navíc o nejlevnější způsob doručení, takže vám zbyde víc na nové knihy.

Nadace Albatros

Jsme součástí skupiny Albatros Media a svou prací tak přispíváme k chodu Nadace Albatros. Nadace pomáhá znevýhodněným dětem se vzděláváním, poskytuje stipendia, pomáhá financovat předškolní vzdělávání a rozvíjet inkluzivní postupy v pedagogice. Když u nás nakupujete, pomáháte také!

Rychlá doprava – od 699 Kč zdarma

U nás ve skladu dobře vědí, že nové čtení potřebujete nejpozději ihned. Proto balíčky odesíláme zpravidla do 24 hodin. Pokud si objednáte do 11 hodin dopoledne, balíček odešleme v tentýž den. Objednávky alespoň za 699 Kč vám navíc dopravíme zdarma.

Digitální čtení ihned

E-knihy a audioknihy nakoupíte kdykoli, odkudkoli a okamžitě. Tituly získáte ke stažení ihned po zaplacení, nemusíte čekat na doručení a do nového čtení se tak můžete pustit klidně o půlnoci.

Zákaznická knižní podpora

Máte dotaz, problém nebo potřebujete poradit? Zákaznický servis v podání zkušených odbornic Denisy a Lucky je tu pro vás. Zavolejte nebo napište e-mail, můžete se ozvat i na sociálních sítích, vaše spokojenost je pro nás to nejdůležitější.

Heureka vítěz zábava a volný čas Heureka vítěz knihy a e-čtení

Už více než 20 let si k nám chodíte pro napětí, fantazii, lásku i pro nové vědomosti. Děkujeme!