Návrat z temnoty

Liz Coleyová

99 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: Společenské romány
  Počet stran: 304
  Nakladatel: Fortuna Libri
  Rok vydání: 2013
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, pdf, mobi

  Bylo jí třináct, když se ztratila.
  Zmizela své rodině, přátelům, světu. Když se zčistajasna objevila, zjistila, že jí chybí velký kus sebe samé.
  Šestnáctiletá Angie Chapmanová se po třech letech od svého záhadného zmizení vrací domů. Z toho období si nic nepamatuje, jako by jí někdo vymazal všechny vzpomínky. Musí si poskládat příběh o všech hrůzách, které prožila, aby získala nazpět svůj život.
  Liz Coleyová napsala znepokojivý, avšak fascinující psychologický příběh o křehkosti lidské mysli, o léčivé síle odvahy, naděje a lásky.
  O autorce: Liz Coleyová debutovala sci-fi povídkami, které vyšly v časopise Cosmos a v několika antologiích. Proslavila se románem Out of Xibalba (2011), ve kterém se hlavní hrdinka, teenagerka, dostane ze současnosti do světa starých Mayů. Kniha Návrat z temnoty (Pretty Girl-13), kterou právě držíte v ruce, vychází ve více než deseti jazycích a na audioknihách po celém světě. Jak sama autorka tvrdí, snaží se vyprávět příběhy, které čtenáře trochu rozesmějí a trochu rozpláčou a donutí je přemýšlet o tom, co to znamená být naživu.
  Liz žije v Cincinnati v americkém státě Ohio s manželem, dospívající dcerou, chrápajícím psem a kulhavou starou kočkou, a miluje hlasité předčítání. Kromě toho ráda šije, peče, hraje tenis, fotografuje a zpívá.
  Více informací o ní naleznete na www.lizcoley.com nebo na www.facebook.com/liz.coley


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Lucie

28. 03. 2014

Třináctiletá bezstarostná dívka - prázdné místo - střih - šestnáctiletá slečna, které si nic nepamatuje. Kam se poděly ty tři roky? Kdo jí je vzal? Co dělala, kým byla a kde žila, když ne doma? Angiin příběh vás donutí přemýšlet, jak moc se může bezstarostný život vlastně ještě dítěte vmžiku změnit v peklo a past. Psychologický román o nesmírně statečné dívce je o veliké vůli žít i o pevných rodinných vztazích, prvních láskách a naději.


Doporučujeme