e-kniha

Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

Můj (téměř) dokonalý život

Sophie Kinsella

169 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: Společenské romány
  Počet stran: 345
  Nakladatel: BB Art
  Rok vydání: 2017
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, pdf, mobi

  Sophie Kinsella je uznávaná pro své živé postavy a skvělý vypravěčský talent. Teď nám s důvtipem a moudrostí, které jsou typickým rysem jejích románů, přináší moderní, svěží příběh o předstírání dokonalého života, který za vysněnou podobou silně pokulhává.

  Můj (téměř) dokonalý život je kniha o tom, co by bylo, kdyby… Co kdybyste se strašně snažili bydlet v Londýně? Co kdyby se zdálo, že má vaše šéfka dokonalý život? Co kdybyste se v sociálních médiích… ehm… sami malinko idealizovali? Moc ráda jsem psala o Katie, její snaze vyniknout v práci a jejím dilematu, zda žít ve velkoměstě či na venkově.“

  Sophie Kinsella

  Katie Brennerová vede na první pohled dokonalý život. Bydlí v Londýně, má skvělou práci a senzační fotky na Instagramu.

  Ale popravdě bydlí v podnájmu v malinké místnůstce, do níž se nevejde ani šatník, má špatně placenou administrativní práci s dlouhým dojížděním a život, který předvádí na Instagramu, jejímu tak zcela neodpovídá.

  Ale jednou se jí přece sny musí splnit!

  Jenomže i ten její ne úplně dokonalý život vezme za své, když ji její šéfová Deméter, která má podle Katie všechno, po čem sama touží, vyhodí z práce. Všechny naděje se Katie rozplynou. Musí se vrátit do Somersetu ke svému tátovi, který hodlá založit luxusní kemp.

  A právě do něj přijede na dovolenou Deméter s celou svou rodinou a Katie s údivem zjistí, že ani její život není ideální.

  A ještě je tu pohledný Alex, který se o Katie velmi zajímá…

  Sophie Kinsella, původním povoláním finanční žurnalistka, nyní spisovatelka bestsellerů vydávaných po celém světě, napsala sérii románů o bláznivých příhodách Becky Bloomwoodové – finanční žurnalistce, která nezvládá své finance, ale miluje nakupování a dostává se do řady groteskních situací. Série má v češtině zatím sedm dílů: Báječný svět shopaholiků, Shopaholik za hranicemi, Báječné nakupování před svatbou, Báječné nakupování se sestrou, Báječné nakupování do kočárku, Báječné mininakupování, Báječné nakupování v Hollywoodu a Báječné nakupování v Las Vegas. Autorka napsala také další, neméně úspěšné romány: Dokážete udržet tajemství?, Bohyně v domácnosti, Vzpomínáš si?, V rytmu charlestonu, Láska na zavolanou a Svatební noc.

  V roce 2015 napsala svůj první román pro mládež: Audrey se vrací. Pod vlastním jménem Madeleine Wickhamová vydala sedm knih, z nichž v češtině v nakladatelství BB/art vyšly romány: Dokonalá nevěsta, Víkend s přáteli, Neděle u bazénu a S kým dnes budeš spát?.

  Pokud se chcete o autorce této knihy dozvědět víc, navštivte její webové stránky www.sophiekinsella.co.uk


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Doporučujeme