Jak si pošlu knihy přímo do čtečky Kindle

Čtečky od Amazonu jsou jedny z nejrozšířenějších.
Jejich výhodou je možnost nastavení zasílání e-knih přímo do čtečky přes WiFi, nevýhodou pak především celé menu v angličtině a speciální formát, v němž musíte e-knihy pořizovat (Mobi). Pokud není v nabídce, nouzově můžete zvolit i formát PDF.
 

Jak si nastavit zasílání zakoupených či darovaných knih na čtečku Kindle pomocí připojení Wi-Fi, kterým disponuje čtečka Amazon Kindle

1.  Abyste si mohli na čtečku knihy nechat zasílat, musíte ji nejprve zaregistrovat u Amazonu - k registraci budete vyzváni při prvním spuštění přístroje, lze to ovšem i později. Registraci vytvoříte tak, že ve čtečce kliknete na Menu -> Settings -> Registration, vyplníte všechna požadovaná pole - tím se Vám zároveň vytvoří účet na Amazonu. Zapamatujte si mail své čtečky, a i mail a heslo, kterým se do Amazonu registrujete.

V případě, že máte čtečku již zaregistrovanou, ale nepamatujete si mail čtečky (končí @kindle.com), můžete zjistit emailovou adresu vaší čtečky buď přímo ve čtečce - Menu -> Settings -> Registrations, nebo ve svém účtu na Amazonu.

2.  V nastavení svého uživatelského účtu na www.palmknihy.czvyplňte formulář podle níže uvedeného vzoru.

  • nezapomeňte zaškrtnout políčko "Posílat automaticky hned při nákupu"

  • nezapomeňte vyplnit e-mailovou adresu svého zařízení (zjistíte v nastavení čtečky nebo ve svém účtu na Amazonu)

  • nezapomeňte vyplnit e-mailovou adresu, kterou se přihlašujete ke svému uživatelskému účtu na Amazonu a která je zároveň i vaší povolenou mailovou adresou pro zasílání dokumentů na čtečku
     

 

 
Pokud kniha nejde zaslat na čtečku emailem (například z důvodu příliš velkého souboru), můžete knihu nahrát pomocí kabelu - návod najdete zde.

Heureka vítěz zábava a volný čas Heureka vítěz knihy a e-čtení

Už více než 20 let si k nám chodíte pro napětí, fantazii, lásku i pro nové vědomosti. Děkujeme!