Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

Dlouhá trnitá cesta z pekla

Neil Strauss, Marilyn Manson

199 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: Biografie, osobnosti
  Počet stran: 367
  Nakladatel: BB Art
  Rok vydání: 2017
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: pdf

  Autobiografie Briana Warnera vystupujícího pod jménem Marilyn Manson odkrývá postupný přerod ze zakřiknutého žáčka křesťanské školy v jednu z nejobávanějších, nejzatracovanějších a zároveň nejobdivovanějších amerických celebrit všech dob.
  Dlouhá trnitá cesta z pekla je skandální kniha, sarkastická, ale také nesmírně čtivá 
  a vtipná. Je také v širokém měřítku uznávána jako jedna z vůbec nejlepších rockových biografií, v níž Manson beze studu vypráví o svém dětství plném strachu a obav, o svých sexuálních prožitcích, o zálibě v drogách, o setkání s okultismem a satanismem, o touhách, sebenenávisti, krutosti vůči sobě i ostatním, o vnitřní rozervanosti, rozvrácených vztazích i o úspěších a vítězstvích.
  Kniha využívá motivu z Dantova Pekla – jednotlivé kruhy pekla zde představují postupné fáze vývoje Mansonova života od vyděšeného „červa“ až po apoteózu v podobě antikristovské superhvězdy. Také obsahuje množství zajímavých fotografií z nejrůznějších období Mansonova života, některé jeho povídky a básně, ukázky korespondence s vydavateli či výtažky z cestovního deníku.

  „Vždycky jsem věřil, že člověk je chytrý. To lidi jsou stupidní. Jen máloco dokládá tuto skutečnost lépe nežli válka, organizované náboženství, byrokracie a střední škola, kde většina tak nemilosrdně vládne.“
  - Marilyn Manson


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Doporučujeme