e-kniha

Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

Hovor se smrtí

Chris Carter

169 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: Krimi, detektivky
  Počet stran: 398
  Nakladatel: BB Art
  Série: Robert Hunter
  Díl: 8.
  Rok vydání: 2017
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, pdf, mobi

  Losangeleští detektivové Hunter a Garcia se při vyšetřování nového případu ocitnou na horské dráze zla. Pronásledují predátora, který hledá v ulicích a na sociálních sítích oběti, dráždí je anonymními zprávami a živí se jejich strachem. přední záložka: Po náročném týdnu se Tanya Kaitilinová těší na odpočinkový večer doma. Když vyjde ze sprchy, uslyší zvonit mobil. Požadavek na videohovor přichází od její nejlepší přítelkyně Karen Wardové. Tanya hovor přijme a noční můra začíná.
  Karen je s roubíkem v ústech připoutaná k židli v obývacím pokoji svého bytu. Jestliže Tanya hovor přeruší nebo odvrátí pohled od kamery, bude příště na řadě ona, slibuje hluboký chraplavý démonický hlas na druhém konci linky. A pokud Tanya neodpoví pravdivě na jeho otázku, on její přítelkyni Karen brutálně zavraždí. Jenže vyděšená Tanya si správnou odpověď nevybaví.


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Kateřina Dušáková

07. 08. 2017

Já se vám klaním, pane Cartere a doufám, že se ještě setkáme, protože už jsem toho přečetla hodně, ale vy jste mě překvapil! Pět hvězd z pěti a brzy na shledanou. Napínavé a strhující čtení, které vám nedá spát. Celou recenzi najdete na vendi13.blogspot.cz


Doporučujeme