Objednávka

Máme pro Vás slevu 100 Kč při nákupu nad 699 Kč. Stačí zadat kód PKSK24 a sleva je Vaše.

The Impossible Fortress

The Impossible Fortress
Tištěná kniha

80 % (18 Hodnocení)

The Impossible Fortress

80 % (18 Hodnocení)

Tištěná kniha - brožovaná

rok vydání 2017

,

angličtina

288 Kč

Běžná cena 291 Kč

Ušetříte 3 Kč

Vyprodáno

Podrobnosti

O knize

A perfect read for fans of "The Rosie Project" and David Nicholls, this is a heartwarming coming-of-age novel set in the 1980s.
A perfect read for fans of "The Rosie Project" and David Nicholls, this is a heartwarming coming-of-age novel set in the 1980s.
A perfect read for fans of "The Rosie Project" and David Nicholls, this is a heartwarming coming-of-age novel set in the 1980s.

Hodnocení z největšího nezávislého čtenářského portálu

Ve spolupráci s Databazeknih.cz

80%

(18 Hodnocení)

Online knihkupectví Palmknihy vám jako jediný e-shop přináší nezávislé čtenářské recenze a hodnocení oblíbeného portálu Databazeknih.cz 

Populární hodnocení

8.3.2023

2

Takový miloučký románek počítačových maniaků - teenagerů z let, kdy počítačům ještě málokdo rozuměl. Líbilo se mi zpracování příběhu a bylo to zas něco jiného, než ty mé oblíbené Kingovy horory nebo thrillery... Normálně bych si to asi nikdy nepřečetla, ale při koupi jiných knih jsem potřebovala doplnit nákup do určité výše :-) Zařadila jsem si do Výzvy 2023 jako knihu, která obsahuje mapu, ale on je...
Takový miloučký románek počítačových maniaků - teenagerů z let, kdy počítačům ještě málokdo rozuměl. Líbilo se mi zpracování příběhu a bylo to zas něco jiného, než...
Takový miloučký románek počítačových maniaků - teenagerů z let, kdy počítačům ještě málokdo rozuměl. Líbilo se mi zpracování příběhu a bylo to zas něco jiného, než ty mé oblíbené Kingovy horory nebo thrillery... Normálně bych si to asi nikdy nepřečetla, ale při koupi jiných knih jsem potřebovala doplnit nákup do určité výše :-) Zařadila jsem si do Výzvy 2023 jako knihu, která obsahuje mapu, ale on je tam jenom takový malý plánek, což mapa není... Budu se snažit najít ještě něco s mapou a toto si dám jako autorovu prvotinu/začínající autor. Dobře se mi to četlo.
Číst více Číst více
24.7.2021
Jako nebylo to špatné, ale nebyl to úplně šálek mé kávy. Zasazeno do období, kdy byly počítače v plenkách, filmy se půjčovali ve videotéce, o porno-časopisech si nechali teenageri jenom zdát (nebo vymýšlet za jakou cenu ho získat i když to hraničilo se zákonem)... přesto se našli dva mladí lidi opačného pohlaví, kteří dokázali v těchto kódech programovat hry a tak nějak krkolomně (adekvátně k jejich...
Jako nebylo to špatné, ale nebyl to úplně šálek mé kávy. Zasazeno do období, kdy byly počítače v plenkách, filmy se půjčovali ve videotéce, o porno-časopisech si...
Jako nebylo to špatné, ale nebyl to úplně šálek mé kávy. Zasazeno do období, kdy byly počítače v plenkách, filmy se půjčovali ve videotéce, o porno-časopisech si nechali teenageri jenom zdát (nebo vymýšlet za jakou cenu ho získat i když to hraničilo se zákonem)... přesto se našli dva mladí lidi opačného pohlaví, kteří dokázali v těchto kódech programovat hry a tak nějak krkolomně (adekvátně k jejich věku) se do sebe zamilovat. Začátek hodně počítačový, pak trochu pubertální akce, konec s happyendem, pro mně tak 3 plus nebo slabší 4, ani nevím.
Číst více Číst více

Více od autora:

Jason Rekulak

Verze vašeho prohlížeče je zastaralá!

a může vykazovat chyby v průběhu nákupu či v samotném zobrazení.
Pro nerušený nákup aktualizujte váš prohlížeč na nejnovější verzi nebo zvolte jiný prohlížeč.

Otevřít v Microsoft Edge Přesto pokračovat