Objednávka

Open City

Open City
Tištěná kniha

Bez hodnocení

Open City

Bez hodnocení

Tištěná kniha - brožovaná

rok vydání 2012

,

angličtina

315 Kč

Běžná cena 318 Kč

Ušetříte 3 Kč

Skladem 2 ks

• Odesíláme 1.6.

Podrobnosti

O knize

An acclaimed debut novel following a young man's journey from Nigeria to Manhattan. Will appeal to fans of "The Brief & Wonderous Life Of Oscar Wao" and "White Teeth". 'An indelible debut...' "New York Times"
An acclaimed debut novel following a young man's journey from Nigeria to Manhattan. Will appeal to fans of "The Brief & Wonderous Life Of Oscar Wao" and "White Teeth". 'An indelible debut...' "New York Times"
An acclaimed debut novel following a young man's journey from Nigeria to Manhattan. Will appeal to fans of "The Brief & Wonderous Life Of Oscar Wao" and "White Teeth". 'An indelible debut...' "New York Times"

Více od autora:

Teju Cole

Verze vašeho prohlížeče je zastaralá!

a může vykazovat chyby v průběhu nákupu či v samotném zobrazení.
Pro nerušený nákup aktualizujte váš prohlížeč na nejnovější verzi nebo zvolte jiný prohlížeč.

Otevřít v Microsoft Edge Přesto pokračovat