399 Kč 339 Kč
Ilustrátor: | Tereza Basařová |
Kategorie: |
Beletrie pro děti
|
Počet stran: | 328 |
Nakladatel: | Cooboo |
Rok vydání: | 2022 |
Typ vazby: | brožovaná |
Jazyk: | Český |
ISBN tištěné knihy: | 9788076614260 |







- Právě teď: DOPRAVA ZDARMA!
- Objednávky expedujeme obvykle do 24 hodin.
- Zásilkovna + 6 000 výdejen
- Balík Do Balíkovny + 2 000 výdejen
- DPD Pickup + 1 200 výdejen
- Balík Na poštu + 3 000 výdejen
- Balík Do ruky - zásilku lze sledovat
- DPD kurýr - zásilku lze sledovat






- lze hradit e-knihy, audioknihy i tištěné knihy, karty Visa, Master Card, Maestro, e-zboží ihned ke stažení fyzické expedujeme do 24 hod
- bez poplatku
- lze hradit e-knihy, audioknihy i tištěné knihy, podporují jen některé banky, okamžitá platba, zboží ihned zpřístupněno expedici
- bez poplatku
- lze hradit pouze e-knihy, audioknihy, dárkové poukazy
- platbu nutno provést manuálně na č. účtu a s var. symbolem
- platba připsána za 1-3 dny
- ihned po připsání platby expedujeme
- bez poplatku
- mezinárodní platební systém Paypal napojený na tisíce e-shopů
- transakce probíhá okamžitě
- pomáhá řešit i reklamace plateb
- bez poplatku
- lze hradit pouze fyzické produkty - tištěné knihy
- platba až přímo u kurýra při převzetí zásilky
- 39 Kč, při objednávce od 699 Kč ZDARMA
Čtenařské recenze
Nezávislé recenze čtenářů Palmknih a Databáze knih


- součet čtenářských hodnocení z nezávislého portálu Databázeknih.cz a e-shopu Palmknihy.
- jednotlivá hodnocení a recenze naleznete v příslušných záložkách.


- vaše recenze a hodnocení usnaďnují výběr těch správných knížek, jako když vstoupíte do obrovské knihovny a po ruce máte zkušeného knihovníka
- zakládáme si na kvalitě a nezávislosti hodnocení i recenzí. Vyžadujeme proto přihlášení.
- staňte se i vy recenzentem, registrujte se a získejte možnost nejen vkládat recenze a hodnocení, ale využívat také elektronickou knihovničku, která vám usnadní správu i nákup knížek.
Celkové hodnocení Databazeknih 75%

Upřímně se bojím napsat první komentář, tak snad se mi podaří nezklamat. Už posledních 14 dní jsem hledala nějakou romantickou YA knížku, co by mi zlepšila náladu, když toho mám teď nad hlavu. Jenže na druhou stranu jsem nechtěla něco s otřepaným scénářem, co by bylo od začátku jasné a předvídatelné. A měla jsem s hledáním problém, abych pravdu řekla, proto, když se tato novinka objevila, neváhala jsem. Bála jsem se jedině toho, že budu knížkou zklamaná, neboť po prvních dvou dílech nemohla přece autorka přijít s něčím wow. Ale ona doslova s tím "WOW" přišla (pokud se rozhodnete číst, uvidíte ;) a řeknu vám, podle mě nebudete litovat. Za mě se mi tento díl líbil nejvíce, možná tím, že se opět autorka vžila do dnešní doby a přidávala moderní písničky a seriály (pro mě jako fanouška netflix, disney a animáků... moje srdíčko plesalo společně se Shrekem na All Star). Celou knihu jsem přečetla za jedno odpoledne a takhle moc jsem se nad knížkou opravdu nesmála. Minimálně culení muselo připadat kolemjdoucím dosti podivné XD Proto určitě doporučuju, pokud se v dnešní době chcete něčím milým odreagovat a zažít letní lásku v tónech Pomády neváhejte. Snad jen jedno drobné doporučení, pokud máte možnost si ke čtení pouštět jednotlivé skladby a videa, udělejte to, zažijete ještě větší propojení s příběhem.

Knihu moc moc doporučuju. Přečetla jsem ji jedním dechem a neskutečně moc jsem si ji užila. Kniha je skvělá na odpočinek a přesto se v ni řeší i závažnější téma a za mě nejlepší od autorky.

Příběh lásky dvou lidí, kteří se nesnášejí, ale musí spolupracovat na divadelním představení pomády. Tak jak je u autorky obvyklé, kniha je doslova protkaná různými odkazy na moderní seriály a postavy se srovnávají s těmi filmovými, vtipkují o nich. V knize se také objeví téma TikToku, YouTube, prostě moderní příběh pro mladé, kteří tomuhle všemu rozumějí (já se ne vždy na vše chytala). Jedná se o třetí díl, ale podle mne není úplně nutné mít ostatní načtené, asi to bude pochopitelné i bez předchozího dílu. Hlavní hrdinka má velmi špatnou zkušenost s předchozím vztahem a tak se všemožně lásce brání. Vše se odehrává v americkém prostředí (byť příběh napsala Češka). Za sebe musím říct, že jak mi odkazy na seriály, filmy a knihy v předchozích díle naprosto vyhovovaly a seděly tam, tady mi to přišlo tak nějak na sílu. Moc jsem Charlie nevěřila, že by měla všechno to tak nakoukáno, nějak to k její povaze nesedělo. Romantická linka mi taky zrovna moc nesedla a ta krize na závěr, no neměla jsem z toho, co Charlie udělala, zrovna dobrý pocit. Ono je celkově složité číst si o letních láskách, které mají od začátku jasně dané, že skončí, byť tady to tedy autorka zakončila opravdu pěkně a mile. Myslím, že komu se líbily předchozí knihy autorky, užije si nakonec i tento, byť je ta romantika trochu v jiném duchu.
Více recenzí na Databázeknih.cz
Oblíbené knížky stále při sobě. E-knihy a audioknihy ihned ke stažení.

