Objednávka

Kisses and Croissants

Kisses and Croissants
Tištěná kniha

74 % (123 Hodnocení)

Kisses and Croissants

74 % (123 Hodnocení)

Tištěná kniha - brožovaná

rok vydání 2021

,

angličtina

329 Kč

Běžná cena 332 Kč

Ušetříte 3 Kč

Vyprodáno

Podrobnosti

O knize

As sweet as a macaron from Laduree, with writing as crisp as a freshly baked baguette, this romantic novel set in Paris about an American ballerina and a charming French boy is parfait for fans of American Royals and Netflix's To All the Boys I've Loved Before. Sixteen-year-old Mia, an American girl at an elite summer...
As sweet as a macaron from Laduree, with writing as crisp as a freshly baked baguette, this romantic novel set in Paris about an American ballerina and a charming French boy is parfait for fans of American Royals and Netflix's To All the Boys I've Loved Before. Sixteen-year-old Mia, an American girl at an elite summer ballet program, has...
As sweet as a macaron from Laduree, with writing as crisp as a freshly baked baguette, this romantic novel set in Paris about an American ballerina and a charming French boy is parfait for fans of American Royals and Netflix's To All the Boys I've Loved Before. Sixteen-year-old Mia, an American girl at an elite summer ballet program, has six weeks to achieve her dreams: to snag an audition with one of the world's best ballet companies. But there's more to Paris than ballet--especially when a charming French boy, Louis, wants to be her tour guide--and the pair discover the city has a few mysteries up its sleeve. In the vein of romances like Love and Gelato, this is the perfect summer adventure for anyone looking to get swept away in the City of Love.

Hodnocení z největšího nezávislého čtenářského portálu

Ve spolupráci s Databazeknih.cz

74%

(123 Hodnocení)

Online knihkupectví Palmknihy vám jako jediný e-shop přináší nezávislé čtenářské recenze a hodnocení oblíbeného portálu Databazeknih.cz 

Populární hodnocení

18.7.2021

4

Tohle bylo taaaak neskutečně moc slaďoučké, roztomilé, milé no prostě croissantové Neměla jsem velká očekávání, ale jako letní oddechovka to je naprosto ideální. Pátrání po Miině rodinné legendě mě moc bavilo a atmosféra Paříže je naprosto dokonalá. Já mohu knihu doporučit. Nic od toho neočekávejte a jen si to užívejte!
Tohle bylo taaaak neskutečně moc slaďoučké, roztomilé, milé no prostě croissantové Neměla jsem velká očekávání, ale jako letní oddechovka to je naprosto ideální....
Tohle bylo taaaak neskutečně moc slaďoučké, roztomilé, milé no prostě croissantové Neměla jsem velká očekávání, ale jako letní oddechovka to je naprosto ideální. Pátrání po Miině rodinné legendě mě moc bavilo a atmosféra Paříže je naprosto dokonalá. Já mohu knihu doporučit. Nic od toho neočekávejte a jen si to užívejte!
Číst více
18.7.2021

1

Nebylo to asi nic, co by mě nějakým způsobem nadchlo. Jediný důvod, kvůli kterému jsem to četla, bylo prostředí Paříže, kam bych se chtěla jednou podívat. Znovu už bych po ní nesáhla. Ale pro stejně mladé dívky jako je Mia, to musí být romantické počteníčko.
Nebylo to asi nic, co by mě nějakým způsobem nadchlo. Jediný důvod, kvůli kterému jsem to četla, bylo prostředí Paříže, kam bych se chtěla jednou podívat. Znovu už...
Nebylo to asi nic, co by mě nějakým způsobem nadchlo. Jediný důvod, kvůli kterému jsem to četla, bylo prostředí Paříže, kam bych se chtěla jednou podívat. Znovu už bych po ní nesáhla. Ale pro stejně mladé dívky jako je Mia, to musí být romantické počteníčko.
Číst více

Více od autora:

Anne-Sophie Jouhanneau

Verze vašeho prohlížeče je zastaralá!

a může vykazovat chyby v průběhu nákupu či v samotném zobrazení.
Pro nerušený nákup aktualizujte váš prohlížeč na nejnovější verzi nebo zvolte jiný prohlížeč.

Otevřít v Microsoft Edge Přesto pokračovat