• -13%
kniha

349 Kč 304 Kč

  Formát titulu:
  Ikabog
  Skladem
  99 kusů
  + -
  Kategorie: Beletrie pro děti
  Počet stran: 256
  Nakladatel: Albatros
  Rok vydání: 2020
  Jazyk: Český

  Napínavý pohádkový příběh plný naděje, který ilustrovalo 34 českých dětí.

  Království jménem Přehršlánie bývalo nejšťastnější na světě. Oplývalo spoustou zlata, zdejší král měl nejkrásnější knír ze všech a po místních dobrotách lidé tančili blahem. Jen v mlžném Mokřadu na severu žil podle legendy strašlivý Ikabog. Všichni věděli, že jsou to povídačky, ale ty někdy začnou žít vlastním životem. Co když se taková legenda rozhodne srazit království na kolena a unést dvě děti ve víru dobrodružství, o které ani za mák nestály?

  Ikabog je původní pohádka, kterou J. K. Rowlingová napsala před více než deseti lety a četla ji před spaním svým dvěma menším dětem. Přestože se jí samotné příběh moc líbil, časem se smířila s tím, že jej budou znát jen její děti. K vydání oblíbeného rodinného příběhu se rozhodla právě teď, aby pobavila děti, rodiče a opatrovníky uvězněné doma během pandemie Covid-19.

  Příběh je zamýšlen k předčítání, je zasazen do vymyšleného království a jde o samostatný text, který nijak nesouvisí s jinými knihami autorky, přestože obsahuje témata, kterým se J. K. Rowlingová často věnuje.

   


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit