Hodnocení z největšího nezávislého čtenářského portálu
79%
(61 Hodnocení)
Online knihkupectví Palmknihy vám jako jediný e-shop přináší nezávislé čtenářské recenze a hodnocení oblíbeného portálu Databazeknih.cz
Populární hodnocení
17.5.2026
1
Tahle série je další naprosto návyková šílenost. Na jednu stranu nutně potřebuju další díl, na druhou ještě nechci aby to skončilo.
Kniha měla opět velký spád. Hrůzná minulost jednotlivých Vran byla odhalena. Dozvěděla jsem se, kdo jakého kostlivce skrývá ve skříni a alespoň trochu chápu, co každého z nich zformovalo do toho, čím jsou teď.
Konec pro mě tentokrát pro nebyl žádným překvapením. Protože...
Tahle série je další naprosto návyková šílenost. Na jednu stranu nutně potřebuju další díl, na druhou ještě nechci aby to skončilo.
Kniha měla opět velký spád....
Tahle série je další naprosto návyková šílenost. Na jednu stranu nutně potřebuju další díl, na druhou ještě nechci aby to skončilo.
Kniha měla opět velký spád. Hrůzná minulost jednotlivých Vran byla odhalena. Dozvěděla jsem se, kdo jakého kostlivce skrývá ve skříni a alespoň trochu chápu, co každého z nich zformovalo do toho, čím jsou teď.
Konec pro mě tentokrát pro nebyl žádným překvapením. Protože od chvíle, kdy se tam tahle postava objevila, bylo prostě jasné, že právě TOHLE je tajemný stalker. Byla jen otázka, jak a kdy na to nakonec přijde i AJ.
Jen je tam na můj vkus těch přezdívek pro jednu postavu už moc: Duch, Vrabčák, Andílek... ještě, že pro Greye je prostě jenom AJ.
Naprosto peckový díl.
Číst více
Číst více
30.5.2026
První díl jsem zhltla ani nevím jak, druhý nebyl špatný ale třetí teda hrůza… AJ je totální terminátorka až mě to štvalo a do toho je bohužel taky psychopatka a její erotické choutky jsou za mě už dost na hraně (a to mi vlastně ani nevadí to její “mnohomužství” to ať si každý udělá jak chce, hlavně když jsou s tím všichni zúčastnění v pohodě, spíš mi vůbec nesedly ty scény jako takové) a tohle všechno...
První díl jsem zhltla ani nevím jak, druhý nebyl špatný ale třetí teda hrůza… AJ je totální terminátorka až mě to štvalo a do toho je bohužel taky psychopatka a její...
První díl jsem zhltla ani nevím jak, druhý nebyl špatný ale třetí teda hrůza… AJ je totální terminátorka až mě to štvalo a do toho je bohužel taky psychopatka a její erotické choutky jsou za mě už dost na hraně (a to mi vlastně ani nevadí to její “mnohomužství” to ať si každý udělá jak chce, hlavně když jsou s tím všichni zúčastnění v pohodě, spíš mi vůbec nesedly ty scény jako takové) a tohle všechno dohromady je tak špatnej koktejl, že už si čtvrtý “drink” raději nedám.
Paradoxně mnohem víc chápu a dokážu se vžít do chováni chlapců než slečny drsňačky takže oceňuju víc úhlů pohledu. Plus je taky to, že se celou knihu něco děje takže se to dočíst dá.
Číst více
Číst více