Hodnocení z největšího nezávislého čtenářského portálu
70%
(97 Hodnocení)
Online knihkupectví Palmknihy vám jako jediný e-shop přináší nezávislé čtenářské recenze a hodnocení oblíbeného portálu Databazeknih.cz
Populární hodnocení
27.5.2026
10
Počin povídky nebyl špatný,nejhezčí byla povídka Námořník,to je styl Keplerů co mám ráda.Jedna povídka mi nesedla a to ta poslední o Démonech expo.
18.5.2026
1
Kepler, co je tohle? :-D Kniha se velmi dobře četla, o tom žádná.. 6 povídek, nijak nesouvisejících.. Ale u některých mi zatraceně chyběl konec.. Já celkově moc otevřené konce nemusím, styl "domyslete si to sami", a tu byla párkrát situace, kdy se člověk vyloženě ponořil do příběhu a najednou bum a hotovo.. :-( proto jsem hodnotila hvězdičkami každou povídku zvlášť ihned po dočtení..
Povídkám "Klaun a...
Kepler, co je tohle? :-D Kniha se velmi dobře četla, o tom žádná.. 6 povídek, nijak nesouvisejících.. Ale u některých mi zatraceně chyběl konec.. Já celkově moc...
Kepler, co je tohle? :-D Kniha se velmi dobře četla, o tom žádná.. 6 povídek, nijak nesouvisejících.. Ale u některých mi zatraceně chyběl konec.. Já celkově moc otevřené konce nemusím, styl "domyslete si to sami", a tu byla párkrát situace, kdy se člověk vyloženě ponořil do příběhu a najednou bum a hotovo.. :-( proto jsem hodnotila hvězdičkami každou povídku zvlášť ihned po dočtení..
Povídkám "Klaun a zrcadlo" a "Závrať " jsem udělila pouze 3, velká nespokojenost z chybějícího konce :-D
"Labyrint" a "Faust" super, se vším všudy :-)
"Námořník" se mi líbil nejvíce, z této povídky by byla dobrá celá kniha :-)
a u "Démon expo" jsem dala 4 hvězdy, dvě jsem ubrala za otevřený konec a jednu zase přidala za sakra dobrý příběh :-D a tu už je člověk i rozmrzelý, že kniha končí..
Stále jsem čekala, kde se objeví Joona se Sagou, ale i z určité logiky, jim patří skvělé knihy, celá série, a bylo by asi komplikované nenarušit jejich celkovou linku :-)
Za mě shrnutí je takové: knihu si přečtěte a užijte si ji, je jiná než předchozí :-)
Číst více
Číst více