Hodnocení z největšího nezávislého čtenářského portálu
81%
(50 Hodnocení)
Online knihkupectví Palmknihy vám jako jediný e-shop přináší nezávislé čtenářské recenze a hodnocení oblíbeného portálu Databazeknih.cz
Populární hodnocení
1.5.2026
7
Samantha je 19 letá dívka, která dostala novou šanci na život. Po klinické smrti se postupně dozvídá pravdu o sobě, své smrti a zjistí, že ji hlídá anděl Cassiel i jeho bratr Nathaniel. Díky prožité smrti a novému životu vidí nadpřirozené bytosti. A to zjistí i vládce pekel, padlý anděl Lucifer.
Mně nesedlo chování Samanthy. Já nevím, neberu jí to, že nevěděla, jak se má chovat a byla zmatená. Navíc...
Samantha je 19 letá dívka, která dostala novou šanci na život. Po klinické smrti se postupně dozvídá pravdu o sobě, své smrti a zjistí, že ji hlídá anděl Cassiel i...
Samantha je 19 letá dívka, která dostala novou šanci na život. Po klinické smrti se postupně dozvídá pravdu o sobě, své smrti a zjistí, že ji hlídá anděl Cassiel i jeho bratr Nathaniel. Díky prožité smrti a novému životu vidí nadpřirozené bytosti. A to zjistí i vládce pekel, padlý anděl Lucifer.
Mně nesedlo chování Samanthy. Já nevím, neberu jí to, že nevěděla, jak se má chovat a byla zmatená. Navíc zjišťuje, že nejde o život jenom jí, ale i dalším lidem, na kterých jí záleží. Nezvykla jsem si na lásku, kterou měla mít k oběma andělům.
Nástup toho, že ho miluje nastoupil lusknutím prstů a druhým lusknutím zjistila, že ani Nathaniel nelíbá špatně, tak toho budu taky milovat. No a Lucifer? S tím to taky není špatný. Z toho textu nebyla cítit žádná chemie a láska, kdy bych jim uvěřila, že se milují. Budování něčeho před vztahem je za mě docela důležité. Navíc se některé situace opakovali, což také maličko rušilo při čtení.
Co musím pochválit je vymyšlený fantasy vztah, fungování mezi lidmi a anděly, nápad s její matkou a jejich minulostí, hledání magického předmětu, aby se zachránili. Konec skončil neuzavřeně, tak jestli se chystá pokračování? Já hodnotím jako průměr, milá oddechovka, které by prospělo více rozepsaný budování vztahu.
Číst více
Číst více
30.3.2026
1
Romantasy, ve které dva pohlední andělé a samotný pán pekla chtějí jednu dívku? No že to zní opravdu skvěle?
Samantha je obyčejná devatenáctiletá dívka s chatrným zdravím. Jednoho dne ji zradí srdce a ona se ocitá na hraně života a smrti. Před smrtí ji ale zachrání velmi pohledný anděl Cassiel. Samantha tak náhle objevuje nadpřirozený svět a osudová pouta, o kterých neměla ani tušení.
Když se objeví...
Romantasy, ve které dva pohlední andělé a samotný pán pekla chtějí jednu dívku? No že to zní opravdu skvěle?
Samantha je obyčejná devatenáctiletá dívka s chatrným...
Romantasy, ve které dva pohlední andělé a samotný pán pekla chtějí jednu dívku? No že to zní opravdu skvěle?
Samantha je obyčejná devatenáctiletá dívka s chatrným zdravím. Jednoho dne ji zradí srdce a ona se ocitá na hraně života a smrti. Před smrtí ji ale zachrání velmi pohledný anděl Cassiel. Samantha tak náhle objevuje nadpřirozený svět a osudová pouta, o kterých neměla ani tušení.
Když se objeví tajemný anděl Nathaniel, všechno se začne rychle komplikovat. A když se na scéně vynoří ještě samotný Lucifer, který si ji chce za každou cenu přivlastnit? Tohle nemůže dopadnout dobře…
Tohle byla naprostá paráda. Neuvěřitelně čtivá romantasy, kterou jsem absolutně nemohla odložit a za den ji měla přečtenou.
Příběh je plný nejen touhy, lásky a silných emocí, ale také akce, napětí a nečekaných zvratů.
Samanthu jsem si docela oblíbila - i když mě občas trochu štvala svou nerozhodností a způsobem uvažování. Ale chudák to má těžké - ocitá se mezi osudovým poutem, zakázanou láskou a nebezpečnou přitažlivostí. Snaží se se vším vyrovnat a postupně zjišťuje, že možná není tak obyčejná, jak si myslela.
A komu fandit? Upřímně? Ze začátku jsem vůbec netušila. Cassiel byl něžný a roztomilý - takový medvídek, kterého si hned zamilujete. Nathaniel byl zase ten správný badboy, který za humorem a drsňáckými úšklebky skrývá vlastní bolest. No a Lucifer? Žhavý, nebezpečný pekelník, kterému bych já osobně podlehla okamžitě.
Romantickou linku jsem si moc užila - byla plná chemie a vzájemného jiskření. A spicy scény? Ty bych klidně ocenila víc rozepsané. O tu jednu papričku se kniha jen opřela, takže bych ji skoro zařadila do YA sekce.
Závěr knihy pro mě byl naprosto nečekaný a nemůžu na něj přestat myslet.
Celkově jsem si knihu opravdu užila a můžu ji jen doporučit.
Moc se těším na další díl!
Číst více
Číst více