Jak zvládnout testy ECDL

Marie Franců

149 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: Architektura, stavebnictví
  Informatika, výpočetní technika
  Počet stran: 176
  Nakladatel: Computer Press
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, pdf, mobi
  Certifikát ECDL vám otevře dveře k mnoha zajímavým pracovním pozicím, příprava na testy vás však může stát zbytečné úsilí. Chcete vědět, co se v testech může objevit, na co a hlavně jak se konkrétně připravit?

  Kniha vás pomocí typových otázek a jejich názorných řešení provede přípravou na testy všech sedmi modulů (základní pojmy, správa souborů, textový a tabulkový editor, databáze, prezentace a Internet), ukáže vám nejčastější chyby a odhalí způsob, jakým se testy hodnotí. Autorka knihy díky svým zkušenostem ze školení a zkoušení ECDL rozvrhla rozsah a zaměření jednotlivých sad otázek a odpovědí tak, aby odpovídaly skutečnému testu. Předem tak budete moci zhodnotit vaše šance uspět a zaměřit se na oblasti, v nichž nejčastěji chybujete.

  Ke knize si můžete stáhnout přílohu, která obsahuje:

  - úplný text Sylabu 5.0,
  - cvičné soubory a webové stránky k testovým otázkám,
  - desítky názorných videonávodů k Windows a Office,
  - sbírku užitečných programů,
  - 60denní zkušební verze balíku Microsoft Office 2007.

  Oproti minulému vydání kniha obsahuje několik sad otázek navíc, podstatně bohatší je i obsah přiloženého CD.

  Webové stránky společnosti Microsoft, na kterých je závislé získání potřebného instalačního klíče k Office 2007, se bohužel po vydání Office 2010 proměnily tak, že tímto způsobem již není možné k této verzi Office platný instalační klíč získat.

  Náhradním řešením je instalace zkušební verze balíku Office 2010, který je jak ovládáním, tak funkcemi Office 2007 velmi podobný. Instalace je dostupná z těchto stránek: http://www7.buyoffice.microsoft.com/emea1/product.aspx?family=o14_officehs_try&country_id=CZ

  O autorce:
  Marie Franců má bohaté zkušenosti se školením i testováním ECDL, kromě toho je autorkou řady knih z oblasti práce s počítači, mj. úspěšných dvou předchozích vydání této publikace.

Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Doporučujeme