e-kniha

Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

1001 tipů a triků pro PHP

Jakub Vrána

249 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: Informatika, výpočetní technika
  Počet stran: 456
  Nakladatel: Computer Press
  Rok vydání: 2013
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: pdf
  Vytváříte dynamické webové stránky, ale cítíte, že nevyužíváte možnosti PHP na maximum? Hledáte zajímavé postupy, jak vyřešit specifický problém? Tato publikace nabízí více než tisíc tipů a triků pro nejrůznější oblasti programování v PHP. To vše bez zbytečné teorie, rychle, jasně a stručně k cíli.

  Zkušený autor vás ve velkém počtu rad a návodů seznámí s řadou krátkých ověřených postupů, jejichž aplikací se vaše projekty posunou o několik úrovní výše. V knize najdou inspiraci začátečníci, pokročilí, ale i profesionálové, kteří propadli kouzlu PHP. Jednotlivé rady jsou přehledně členěny do tematických sekcí, nalezení požadované odpovědi je tak dílem okamžiku.

  Kniha vám mimo jiné ukáže, jak:
  - Efektivně pracovat s knihovnami a frameworky
  - Vytvářet vícejazyčné aplikace a spravovat jazykové verze
  - Zvýšit bezpečnost a výkonnost vašich projektů
  - Zpracovávat obrázky, XML dokumenty a formuláře
  - Začlenit do vašich projektů AJAX
  - Využít regulární výrazy a návrhové vzory
  - Pracovat s databázemi, exportovat a importovat data

  Ke knize je příloha, určená k samostatnému stažení, obsahující zdrojové kódy všech tipů a triků uvedených v knize. Dále na něm najdete instalaci webového serveru Apache, databáze MySQL, vývojové prostředí SciTE a další užitečné nástroje.

  O autorovi
  Jakub Vrána pracuje jako programátor, učí na vysoké škole tvorbu webových stránek a podílí se na tvorbě oficiální dokumentace PHP. Vede také řadu kurzů a školení změřených na PHP, MySQL a JavaScript. Na svém blogu php.vrana.cz publikuje svoje postřehy ze světa tvorby dynamických webů.

Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Doporučujeme