e-kniha

Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

Volné pokračování bestselleru Sex ve městě. Nová doba, nové hrdinky, nové randění..

Dvacet let poté, co Candace Bushnellová vydala svou prvotinu Sex ve městě, která poskytla zcela nový pohled na kulturu seznamování a namlouvací rituály manhattanských vyšších vrstev, přichází tato průkopnice s novou knihou o kladech i záporech seznamování ve středním věku.

Příběh se odehrává v manhattanských čtvrtích Upper East Side a The Village. Sledujeme, jak se skupina kamarádek – Sassy, Kitty, Queenie, Tilda Tia, Marilyn a Candace – vyrovnává s věčným tématem randění a vztahů ve středním věku: zkoušejí hledat partnera na seznamce Tinder, stávají se objektem milostného zájmu mnohem mladších mužů, probírají možnost plastických operací, prožívají nadšení z nového přítele nebo se noří do hlubin deprese.

To všechno líčí Bushnellová s pochopením a humorem. Vychází z vlastních zkušeností a živě vykresluje satirický příběh o životě a lásce ze všech úhlů – manželství a děti, rozvod a truchlení, i tlak na ženy, aby si udržely mládí a byly úspěšné ve všech směrech. Určitě tento titul oceníte jako pokračování jedné z nejrevolučnějších knih o randění napsaných ve dvacátém století.

Kategorie: Humor
Počet stran: 240
Nakladatel: Jota
Série: Sex ve městě
Díl: 2.
Rok vydání: 2020
Jazyk: Český
ISBN: 978-80-756-5635-3
Dostupný formát: epub, mobi

Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Doporučujeme