Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

3x Borgentown - město hrůzy 3

Andrew Hall

109 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: Horory
  Počet stran: 370
  Nakladatel: Viking
  Série: Borgentown - město hrůzy
  Díl: 3.
  Rok vydání: 2014
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, mobi

  Andrew Hall

  3x Borgentown III

  Borgentown – město hrůzy 7 – 9

  Další tři hororové příběhy středoškoláků z městečka Borgentown. Kdo – nebo co – je vraždí?

  Noční děs

  Do spokojeného života Cindy Schneiderové, studentky střední školy v Borgentownu, zasáhne smrt. Záhy na to zpozoruje, že prapodivný dům na starodávném obrazu po dědečkovi v noci ožívá a láká ji k sobě. Byť se Cindy snaží nepodlehnout, tajemná stavba je mocnější a jde si pro ni. A v šerém světě mladá dívka nachází jen zmar a krev. Den po dni jí přináší další a další traumata, v noci ji však navštěvuje děs a Cindy jen těžko vzdoruje. Kdo bude silnější?

  Vražedný poklad

  Studentovi střední školy v Borgentownu, Oscaru Morganovi, se stále zdá podivný sen, jenž ho vábí na k jednomu hrobu na místním hřbitově. Když se tam potom v noci v doprovodu kamarádů z bojového oddílu opravdu vydá, aby toto místo posledního odpočinku prozkoumal, objeví netušený poklad – diamanty v ceně mnoha milionů. Poklad mu však místo štěstí přinese záhubu a vražedná kletba postupně zasahuje další a další, kteří se s diamanty nějak dostali do kontaktu. Jedni z mála, kteří ještě unikají, jsou Christina a její přítel Adam.

  Přežijí?

  Smrt v patách

  Chodbami střední školy v Borgentownu se opět plíží hrůza – kdo jednoho po druhém masakruje hráče školního basketbalového družstva? V hledáčku vyšetřovatelů se záhy objevuje trojice dívek – divokých Amazonek – které otevřeně prohlašují, že mrtvý kluk je dobrý kluk. Všechny mají sice alibi, nicméně smyčka se stahuje, a nejenom kolem krku nevinných obětí. Kolik jich však ještě bude...?

   


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Doporučujeme