Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

Ďábel na jaře

Lisa Kleypas

199 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: Historické romány
  Počet stran: 352
  Nakladatel: Baronet
  Série: Ravenelovi
  Díl: 3.
  Rok vydání: 2017
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, mobi

  Většina debutantek sní o tom, že si najde manžela. Lady Pandora Ravenelová má jiné plány. Ctižádostivá mladá kráska by mnohem raději zůstala doma a věnovala se podnikání se svou novou deskovou hrou, než aby se zúčastnila londýnské společenské sezóny. Jenže jednou v noci na plese společenské smetánky padne do pasti skandálu s hříšně hezkým cizincem.

  Cynický prostopášník…

  Poté, co se léta s lehkostí vyhýbal nástrahám manželství, se Gabriel, lord St. Vincent, konečně nechal nachytat – mladou rebelkou, která se k němu ani za mák nehodí. Po pravdě řečeno, nechce s ním nic mít. Jenže pro Gabriela je temperamentní Pandora naprosto neodolatelná. Udělá všechno, co je v jeho silách, aby ji získal, i když se z jejich manželství z rozumu vyklube smlouva s ďáblem.

  Nebezpečné spiknutí… 

  Poté, co podlehne Gabrielovu obratnému a smyslnému přesvědčování, Pandora slíbí, že se stane jeho nevěstou. Zanedlouho však zjistí, že její podnikání ji shodou náhod zapletlo do nebezpečného spiknutí – a jen manžel ji může uchovat v bezpečí. Zatímco ji Gabriel ochraňuje před neznámými protivníky, zjišťují, že smlouva s ďáblem se může vlastně ukázat jako dar z nebes…


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Doporučujeme