e-kniha

Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

Hříšné úmysly

Elizabeth Hoyt

209 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: Historické romance
  Počet stran: 376
  Nakladatel: Baronet
  Série: Maiden Lane
  Díl: 1.
  Rok vydání: 2020
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, mobi

  V jedné z nejchudších částí Londýna, čtvrti St. Giles, zápasí v první polovině 18. století mladá vdova Temperance Dewsová spolu se svým bratrem Winterem Makepeacem o zachování sirotčince, který založil jejich otec a kde se nyní oni dva starají o osmadvacet malých sirotků.
  Po smrti jejich patrona rychle docházejí peníze, proto Temperance přijme nabídku cynického lorda Cairea, který je nechvalně známý pro své zvláštní sexuální choutky, že se stane jeho průvodkyní po této čtvrti, kde lord hledá tajuplného vraha své milenky. Za to ji lord Caire má uvést do společnosti londýnské smetánky, kde chce Temperance nalézt nového patrona pro sirotčinec.
  Dva naprosto odlišní jedinci zjišťují, že toho mají společného víc, než by se na první pohled zdálo. Ctnostná Temperance v sobě skrývá dlouho potlačované touhy a cynický a sobecký lord Caire v sobě naopak dokáže najít city, o nichž si vždy myslel, že jich není schopen. Bude jim to stačit k tomu, aby našli cestu k sobě, zachránili sirotčinec a odhalili bezcitného vraha, který děsí i jinak otrlé lidi z této chudinské čtvrti?


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Doporučujeme