Zoner Photo Studio X

Josef Pecinovský

288 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: Grafický software
  Počet stran: 192
  Nakladatel: Grada
  Rok vydání: 2017
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, pdf, mobi
  Určitě máte spoustu fotografií, které potřebujete protřídit, upravit a případně i dál šířit. Zoner Photo Studio X vám pomůže provádět pokročilé retuše, přiřadit GPS souřadnice, vytvořit fotoknihu či kalendář, ale také 3D obrazy nebo HDR prolínání. Vylepšete svůj archiv, vše je tu vysvětleno na názorných obrázcích s komentářem.

  Zoner Photo Studio X je nejnovější verzí osvědčeného a oblíbeného českého programu pro správu, prohlížení a úpravu fotografií. Kniha z dílny zkušeného autora nabízí všem čtenářům se zálibou ve fotografování tak trochu jiný způsob, jak se seznámit se Zoner Photo Studiem v co nejkratším čase, současně ale také v úplnosti a do hloubky.

  V barevné publikaci najdete sedm částí, věnovaných nejdůležitějším okruhům práce s fotografiemi. Každá část je pak rozdělena na jednotlivá témata (v rozsahu jedné či dvou stránek), která jsou zpracována formou kombinace názorných obrázků a textu tak, aby bylo možné konkrétní dovednost či funkci ihned uplatnit v praxi.

  Díky tomu se tato příručka stane při práci s fotografiemi a Zoner Photo Studiem X vaším nepostradatelným každodenním pomocníkem.

Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Doporučujeme