Zlato Arkony 2

Juraj Červenák

159 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: Světové fantasy
  České fantasy
  Počet stran: 360
  Nakladatel: Brokilon
  Série: Černý Rogan
  Díl: 2.
  Rok vydání: 2013
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, pdf, mobi

  Nad Rujánou zní válečné rohy. Vojska z Volinu a Štětína míří na posvátný ostrov, aby ho ohněm a ocelí očistila od cizí havěti. Démoničtí potomci severských bohů jsou ale odhodláni udržet Rujánu v područí a Rány v otroctví, i kdyby si měli na pomoc přivolat zkázonosné záhrobní mocnosti.

  Černokněžník a jeho vlčí průvodce sbírají odvahu a sílu pro boj s nevídaným protivníkem. Do útesů Arkony buší krvavý příboj, ve vodách vnitřního zálivu se cosi probouzí a vysoko nad ostrovem krouží tajemný bílý krkavec. Schyluje se k válce bohů.

  Zlato Arkony 2 je epickým vyvrcholením dvoudílného románu, kterým pokračují dobrodružství Černého Rogana a vlka Goryvlada. Juraj Červenák, nejúspěšnější autor historické fantasy na Slovensku a v Česku, vás zve na další výpravu do světa slovanských hrdinů, bohů a démonů.


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Otakar Nechvátal

09. 06. 2013

Přečetl jsem kompletního Rogana v češtině (kromě Zalata Arkony 2). Mám rád slovenštinu a tak jsem si druhý díl chtěl pořídit v elektronické verzi v originále. Ale nikde jsem ho tady nenašel. Nebo mi systém jako Čechovi automaticky nabízí českou verzi?


Doporučujeme