e-kniha

Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

Pán ledové zahrady - kniha čtvrtá

Jarosław Grzędowicz

225 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: Fantasy, sci-fi
  Počet stran: 560
  Nakladatel: Triton
  Série: Pán ledové zahrady
  Díl: 4.
  Rok vydání: 2013
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, pdf, mobi

  Moc zavazuje, obzvlášť ve spojení s magií. Představte si, že jste se stali bohy – a někdo vás chce téhle vlastnosti zbavit! Nikdo neví, co se děje se skupinou vědců. Vuko Drakkainen je má najít a přivést na Zem, nebo zabít a zahladit stopy. S takovou misí přichází na Midgaard – svět, na němž existuje rasa inteligentních bytostí, i magie. Mezitím už někteří dávno zemřeli a další sáhli po magii a prohlásili se za bohy. Nikdo se nechce vrátit. Žádný z nich neodevzdá ochotně moc, kterou získal. Vuko prochází zeměmi Midgaardu a hledá krajany, aby dokončil misi. Splní svůj úkol?
  Ledová zahrada počtvrté otevírá své brány, tiskne k zemi a ohromuje jako „Zahrada pozemských rozkoší“ Hieronyma Bosche.

  Naplněno magií, prošpikováno akcí.
  Nepřestanete, dokud nedočtete.


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Stanislav

11. 12. 2013

Vážně dobré čtení které mužů doporučit. Kniha je povedený mix Sf a Fantasy,slušně napsaná, zajimavé prostředí a postavy. Konec je lehce otevřený ale to není na závadu-protože pokračování bych docela bral.

Markéta

02. 01. 2014

Rozhodně nejlepší díl z celé série. Tady se autor "vyřádil". Miluju Vuka a jeho nadávky.:-) Konec je zajímavý. Knihu můžu doporučit i milovníkům fantasy a lidem, kteří nemusí sci-fi. Kniha je v tomto směru vyvážená. Určitě nebudou zklamáni.


Doporučujeme