Spirit Animals – Strom věčnosti

Marie Lu

129 Kč

Žánr: Fantasy, sci-fi, horory
Počet stran: 184
Nakladatel: Fragment
Série: Spirit Animals
Díl: 7.
Rok vydání: 2016
Jazyk: Český
Dostupný formát: epub, pdf, mobi

Spirit Animals aneb máš také své spirituální zvíře?

Conor, Abeke, Mej-lin a Rolan bývali kdysi obyčejnými dětmi. To se ale změnilo. Ve snaze zastavit krutého nepřítele společně procestovali celý Erdas a jejich dobrodružství se nyní blíží ke konci. Musí se dostat na dávno zapomenuté místo a porazit prastarého nepřítele, který unikl z vězení.

Čtveřici hrdinů a jejich zvířata čeká těžká zkouška. Na to, aby zlo zastavili, budou mít jeden jediný pokus. Pokud šanci promarní, svět skončí v troskách…


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Dana

04. 06. 2019

Jsem moc ráda, že jsem se k této sérii dostala. Bylo úplně jedno, že sérii psalo více autorů. Knihy byly i tak napínavé a po celou dobu jsem je četla jedním dechem. Ze začátku jsem Mej-lin neměla moc ráda a byla mi nesympatická. Po přečtení všech knih jsem si i jí nakonec oblíbila. Celou dobu jsem se bála o osud všech čtyř padlých a jejich lidských společníků a ke konci knihy, když to vypadalo, že Rolan, Conor, Abeke a Mej-lin přijdou o své zvířecí přátele i nějaká ta slza ukápla. Knihy byly plné napětí, zrady, smutku na ztrátou přátel, ale i odvahy, síly přátelství a lásky. Prostě skvělé.


Doporučujeme