Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

Sbírka motýlů

Viktorie Besó

99 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: Erotika
  Počet stran: 144
  Nakladatel: Jonathan Livingston
  Rok vydání: 2012
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, mobi

  Lucii je dvacet sedm a už šest let žije se svým přítelem. Věří na lásku a věrnost, sní  o pohádkové svatbě. Svého přítele by nikdy nepodvedla, tedy až na ten orální sex na firemním večírku, který se přece nepočítá.... V den narozenin místo toužebně očekávaného prstýnku přijde studená sprcha. Rozchod. Je zmatená,jak si mohl její miláček oblíbit tu hnusnou blonďatou mrchu? Co udělat, aby se vrátil? Rozhodne se, že bude taky mrcha. Kašle na lásku a muži se pro ni stávají hobby, místo lásky v sobě objevuje svoji potlačovanou dravou sexualitu, která v ní roky dřímala, vrhá se do jednoho milostného dobrodružství za druhým a šlape po citech těch, kteří procházejí její postelí a životem. Pod cynickou  maskou kudlanky, vysát a odhodit, je ale  stále milující romantická žena, která touží vrátit zpět svou lásku.

  Strhující erotický příběh prozrazuje, že i ženy si dokážou vychutnat sex bez lásky a když na to přijde, nebojí se plnit si své sexuální fantazie, stejně jako muži.  Sbírka motýlů je erotikou nabitý román pro ženy. Ale nejen pro ně. Připomíná nejen poživačný sex ve městě či deník té nejnestydatější Bridget Jonesové pod sluncem, ale hlásí se i k českému vzoru Báře Nesvadbové. 


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Žaneta

19. 12. 2012

Přišlo mi to hodně slabé. Lucie je nesympatická. Erotika nemá šťávu a sexuální dobrodružství nejsou ani nijak zvlášť originální.

Jana

21. 12. 2012

Když jsem brala do ruky tuto knihu nečekala jsem Shakespeara, chtěla jsem se odreagovat, a myslím, že jsem dostala, to co jsem očekávala. Knížka se dobře čte, lehce erotické čtení mi přineslo nejen jemné vzrušení ale i odpočinek. Navíc si díky ní člověk zavzpomínal i na své úlety. Původně jsem nechtěla psát reakci, ale přiznám se, že po přečtení té předešlé mi to nedalo.

Tamara

04. 01. 2013

Souhlasím s Janou... nečekala jsem, že se tato knížka bude tak lehce číst, je to jednoduché - hrdinka je zklamaná, přítel odešel s jinou a rozhodne se, že si po letech vztahu bude užívat a nebude se vázat a to plní do puntíku..... já jsem si knihu užila se vším všudy, autorčino podání mě velice bavilo, pro mě to mělo spád i vtip.


Doporučujeme