185 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: Erotika
  Počet stran: 280
  Nakladatel: Mladá fronta
  Série: Nabíječ
  Díl: 1.
  Rok vydání: 2014
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, pdf, mobi

  První noc ve fantastickém novém bytě v San Francisku Caroline začíná tušit, že za chvíli bude znát - ehm - milostný život svého tajemného souseda lépe než vlastní… boty. Díky stěnám tenkým jako papír a Nabíječovým atletickým výkonům slyší nejen jeho postel, narážející s železnou pravidelností do zdi ložnice, ale i bouřlivé ohlasy snad celého zástupu žen, které si do ní vodí. A zatímco je Caroline v tomto směru momentálně "na suchu", uvědomí si, že jí ve spánku brání nejenom bušení do zdi, ale i její divoké představy. Když jedna ohlušující noc střídá druhou, netrvá dlouho, Caroline rupnou nervy a oděná jen do své sexuální frustrace a růžové noční košilky se "proklínanému" Nabíječi konečně postaví tváří v tvář. Není divu, že jejich noční potyčka v nastalém napětí zažehne jiskru… Žhavé scény střídají bláznivé a Alice Claytonová v nich svým čtenářkám podává kromě lahodných moučníků i výtečný příběh lásky na první pohled.


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

- R

08. 02. 2014

http://www.youtube.com/watch?v=2tIFMv008-0

- K

08. 02. 2014

Nabíječ je především vtipný a ačkoli má jít o erotický román, je to spíš romantický příběh, ve kterém hraje sex trochu podstatnější roli. Caroline je zábavná, chytrá a krásná a její mužský protějšek Simon je přesně ten kluk, co si na něj potají myslíte. Škoda, že se takoví jen špatně hledají :) Tahle knížka možná není Shakespeare, ale přiznejme si - Shakespeare není úplně to, nad čím bych si chtěla odpočinout po celém dni v pracovním procesu. Nabíječ je ideální ať už na odreagování nebo jako milý dárek :)

- Kremová

15. 02. 2014

Nabíječ je přes svůj název dobře napsaná vtipná romantika, kde se hlavní hrdinka hodiny nezaobírá vlastními pocity jako u podobné literatury, děj pěkně odsýpá. Nabíječ je napsaný lehce, originálně, vtipně a rozhodně se s ním nudit nebudete. Já ho četla do tří do rána, nemohla jsem se odtrhnout :)


Doporučujeme