e-kniha

Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

Zbytečná oběť

D. M. Pulley

199 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: Světové krimi
  Thrillery
  Počet stran: 432
  Nakladatel: Mystery Press
  Rok vydání: 2020
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, pdf, mobi

  KAŽDÉ MĚSTO MÁ SVÉ MONSTRUM

  V roce 1938 se město Cleveland musí vypořádat nejen s vrcholící Velkou hospodářskou krizí, ale i s řáděním neznámého šílence, který si oběti vybírá v zapadlých uličkách mezi tuláky a bezdomovci. Prostitutka Ethel Hardingová hledá ochranu před brutálním vrahem v sídle náboženské misie – záhy však zjistí, že mravokárné tváře jejích členů skrývají ta nejtemnější tajemství.

  O šedesát let později nachází policie v lese rozřezané tělo Alfreda Wileyho. Ještě než jeho dcera Kris stihne identifikovat ostatky, začnou na povrch vyplouvat fakta, o nichž jí otec nikdy neřekl – záhadný soukromý detektiv, který ho sledoval; webová stránka věnovaná nevyřešeným „torzovým“ vraždám; chybějící záznamy v archivu; ukradené knihy a opuštěná továrna, v níž se sbíhají nitky všech zločinů. Čím více se Kris dozvídá o otcově posedlosti Torzovým vrahem, tím si je jistější, že s ním jeho smrt souvisí – a tím hlouběji proniká do děsivé minulosti Clevelandu.

  Ethel i Kris, každá ve své době, se snaží odhalit pravdu skrývající se v pozadí hrůzných činů zdejšího nejproslulejšího sériového vraha – a oběma přitom hrozí smrt.

  ______

  Strhující temný krimi thriller napsaný na motivy skutečných událostí.


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Doporučujeme