Hodnocení z největšího nezávislého čtenářského portálu
79%
(108 Hodnocení)
Online knihkupectví Palmknihy vám jako jediný e-shop přináší nezávislé čtenářské recenze a hodnocení oblíbeného portálu Databazeknih.cz
Populární hodnocení
11.9.2025
4
"Měl bys něco vědět."
Zabručím. "Nemůže to počkat?"
"Ne." Rozechvěje se. "Miluju tě. Myslím, že jsem tě možná milovala i předtím, než jsi předstíral, že jsi můj přítel. Myslím, že jsem tě možná milovala celou dobu, a možná proto jsem ti nedala šanci. Bála jsem se."
Tuhle rodinku si nejde nezamilovat. V tomto díle se chystá svatba Teagininy sestry. Bohužel je pozván i její ex a ona nutně potřebuje...
"Měl bys něco vědět."
Zabručím. "Nemůže to počkat?"
"Ne." Rozechvěje se. "Miluju tě. Myslím, že jsem tě možná milovala i předtím, než jsi předstíral, že jsi můj...
"Měl bys něco vědět."
Zabručím. "Nemůže to počkat?"
"Ne." Rozechvěje se. "Miluju tě. Myslím, že jsem tě možná milovala i předtím, než jsi předstíral, že jsi můj přítel. Myslím, že jsem tě možná milovala celou dobu, a možná proto jsem ti nedala šanci. Bála jsem se."
Tuhle rodinku si nejde nezamilovat. V tomto díle se chystá svatba Teagininy sestry. Bohužel je pozván i její ex a ona nutně potřebuje přijít s přítelem, proto požádá Chartera, aby na chvíli předstírali, že jsou pár.
Jenže tu máme tolik tajemství, je to dobrý nápad? NE. Vzejde však z toho něco krásného? ANO. Takže směle do toho :-)))
Tento díl byl sice o malinko slabší, ale já si čtení opět užila. Už teď se těším na příběh Shay a Eastona.
Číst více
Číst více
9.11.2025
4
Asi mám teď nějakou čtecí krizi.. Tahle série mě zatím bavila moc, ale konkrétně u téhle dvojice mě štvala všechna ta tajemství a nejistoty, zvlášť u Teagan, trochu jsem se v tom ztrácela a příběh postupně ztrácel na uvěřitelnosti. Aspoň pro mě..
Teď následuje trochu spoiler! Nejlepší kamarádi, kteří kolem sebe 4 roky krouží? On se mezitím vyspí snad s půlkou okresu? Domluví se, že budou před její...
Asi mám teď nějakou čtecí krizi.. Tahle série mě zatím bavila moc, ale konkrétně u téhle dvojice mě štvala všechna ta tajemství a nejistoty, zvlášť u Teagan, trochu...
Asi mám teď nějakou čtecí krizi.. Tahle série mě zatím bavila moc, ale konkrétně u téhle dvojice mě štvala všechna ta tajemství a nejistoty, zvlášť u Teagan, trochu jsem se v tom ztrácela a příběh postupně ztrácel na uvěřitelnosti. Aspoň pro mě..
Teď následuje trochu spoiler! Nejlepší kamarádi, kteří kolem sebe 4 roky krouží? On se mezitím vyspí snad s půlkou okresu? Domluví se, že budou před její rodinou předstírat vztah a šup, najednou nemůžou odolat vzájemné přitažlivosti? A pak nastoupí všechny ty nejistoty..
Za mě největší překvapení Isiah, to jeho přiznání jsem nečekala..
A nejlíp vykreslenou postavou Rich a jeho manipulace..
PS: další díly si ujít nenechám, Shay si na konci pěkně našlápla ;-) Doufám, že to bude stát za to!
Číst více
Číst více