Wavesbury - Část první

David Návara

99 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: Romantika
  Počet stran: 230
  Nakladatel: Jonathan Livingston
  Série: Wavesbury
  Díl: 1.
  Rok vydání: 2019
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, pdf, mobi

  Máte už plné zuby hrdinů typu rozervaný chudý teenager zmítaný emocemi a hledající si své místo ve světě? Stýská se vám po hrdinech ze „staré školy“? Pak tu je tu Wavesbury! Muž, který už něco prožil, má zkušenosti, prostředky a vcelku jasnou představu o tom, kam patří. Žádný hrdina z lidu, rodem i vystupováním je to šlechtic a gentleman. K nepříteli na bitevním poli je nemilosrdný, ale mimo něj se snaží chovat podle svého nejlepšího svědomí.  On a jeho věrní přátelé se často ocitají v nebezpečných situacích, nejen ve Skotsku a v Anglii.

  V prvním díle ještě chvíli zůstaneme v Anglii a Skotsku. Začíná druhá polovina 18. století. Pokus o znovunastolení Stuartovců na britský trůn selhal. Skotsko bylo poraženo. Wavesbury, jež bojoval na vítězné straně, se znovu vrací na pokořené území. Co jej čeká v zemi, kde jeho červený stejnokroj vzbuzuje pouze nenávist? 

  Nepřátele však nemá jen ve Skotsku, ve chvíli, kdy má pocit, že své problémy vyřešil, je nucen opustit ostrovy, je vyslán na diplomatickou misi na severní pobřeží Afriky. Odplouvá spolu se svými věrnými. Jednání s emírem  Abdulem Hámidem el-Malekem se nečekaně změní v boj o přežití.


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Doporučujeme