e-kniha

Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

Volání vlka

Anthony Ryan

299 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: Fantasy, sci-fi
  Počet stran: 527
  Nakladatel: Host
  Série: Čepel krkavce
  Díl: 1
  Rok vydání: 2020
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, pdf, mobi

  Návrat do světa bestsellerové trilogie Stín krkavce
  Legendární Vélin Al Sorna se vrací
  Vélin Al Sorna je žijící legenda, jeho jméno zná celé království. Právě pod jeho vedením byly dobyty celé říše, právě jeho meč vítězil v urputných bitvách — a jen díky jeho oběti bylo poraženo zlo strašlivější než cokoli, co tento svět dosud spatřil. Zvítězil v nespočtu bitev, avšak zaslouženou slávu vyměnil za poklidný život v Severních provinciích Sjednoceného království.
  Nyní se však ze zámoří šíří zvěsti o armádě zvané Ocelová horda, kterou vede muž považující se za boha. Vélin po další válce netouží, ale když se dozví, že se Šerin, žena, kterou kdysi ztratil, ocitla v ohrožení, rozhodne se této nové, mocné hrozbě postavit tváří v tvář.
  Vélin proto putuje do říše kupeckých králů, země, kde vládne zákon cti a intriky. Právě tam, v prachu nekonečných stepí Dálného západu, si Vélin uvědomí strašlivou pravdu: existují bitvy, ve kterých možná nedokáže zvítězit ani on.

  –––

  Volání vlka je nejlepší knihou Anthonyho Ryana od jeho neuvěřitelného debutu.
  Novel Notions

  V této knize je vše, co na Ryanovi tolik milujeme — skvěle vykreslené a fascinující postavy a do detailu propracovaný svět. Volání vlka je zkrátka vším, po čem fanoušek fantasy touží.
  Booknest

  Opojný hymnus epické fantasy.
  Boris Hokr, Pevnost o trilogii Stín krkavce


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Doporučujeme