e-kniha

Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

Útěk z pevnosti Ticha

Harry Sidebottom

249 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: Historické romány
  Počet stran: 288
  Nakladatel: BB Art
  Rok vydání: 2020
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, pdf, mobi

  Deset hrdinů. Nedobytná pevnost. Beznadějná mise.

   

  Úspěšný autor Harry Sidebottom se vrací s dalším samostatným příběhem ze starého Říma. Desítka římských vojáků vyráží hluboko na nepřátelské území, aby z nepřístupné horské pevnosti vysvobodila uvězněného prince Sásána. Netuší, že mezi sebou mají zrádce, který z nebezpečné mise učiní misi zcela beznadějnou.

  Harry Sidebottom svoji tematiku dobře zná a přichází s napínavým thrillerem, který vám nedovolí vydechnout.

   

  Když se Marcus Aelius Valens, mladý důstojník římské císařské armády, dozví, že se stane členem malého oddílu vojáků pověřených nebezpečným úkolem v daleké Persii, ani zdaleka netuší, co všechno na něj ještě čeká. Jednotka má vysvobodit malého prince Sásána, kterého perský král uvěznil v nedobytném vězení nazývaném pevnost Ticha. Vojáci se vydávají na dlouhou pouť přes celou Mezopotámii do hor jižně od břehů Kaspického moře.

  Valens se ocitá hluboko na nepřátelském území a po smrti velitele oddílu musí nastoupit na jeho místo. Valentovi muži jeden po druhém umírají nebo za záhadných okolností mizí a Valens pomalu, ale jistě dospívá k závěru, že mezi sebou mají zrádce a že se jejich výprava stává sebevražednou misí.

  Dokáže si získat respekt svých druhů a vyvést je z nebezpečí dřív, než bude pozdě?


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Doporučujeme