e-kniha

Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

Temná tání

Kate A. Boormanová

189 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: Fantasy, sci-fi
  Nakladatel: Host
  Série: Smrtná zima
  Díl: 2.
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, pdf, mobi

  Druhý díl fantasy trilogie Smrtná zima.

  Rada padla. Přišlo tání.

  Svět za hradbami pevnosti čeká. Po pádu rady může Emmeline konečně následovat své sny a vydat se spolu se svou novou přítelkyní Matisou a milovaným Kanem za svobodou — a do neznáma.

  Tajemství, které Matisiným lidem po generace zajišťovalo mír, je ohroženo. Nově příchozí si nárokují území a přinášejí s sebou nepředstavitelné hrůzy. Emmeline slíbila Matise pomoc, na cestě se však setkává se stále novými nástrahami a nebezpečími. Na každém kroku musí čelit hrozbám v podobě bojovných skupin, otrokářů, osadníků, nemocí i přírodních katastrof…

  Dívka začíná pochybovat o všem, co se kdy naučila a co zná. Neudělala chybu, když opustila pevnost? A může její vztah s Kanem tohle všechno přestát? Brzy se ocitne před neřešitelnou volbou: opustit přítelkyni, která jí zachránila život, nebo se vzdát chlapce, kterého miluje.

  -----

  Tání s sebou přináší příslib. Hýčkám si tu myšlenku hluboko ve svém srdci… tající řeka znamená nový život a nový začátek.

  Strašidelný, vzrušující a dojemný příběh, který si musíte přečíst. Emmeline je hrdinka, na kterou nezapomenu. - James Dashner, autor série Labyrint

   

   

  Kate A. Boormanová je spisovatelka z kanadských prérií. Narodila se v Nepálu a vyrůstala v malém městečku Rimbey v provincii Alberta, kde jsou dlouhé zimy a jarní tání je vysoce očekávaná událost. V současné době žije se svou rodinou v Edmontonu v provincii Alberta a svůj volný čas tráví posezením s přáteli pod oblohou plnou hvězd a plánováním cest do vzdálených zemí. Temná tání (2016) jsou druhým dílem plánované trilogie. První díl Smrtná zima (2014) byl zároveň autorčinou prvotinou.

   


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Doporučujeme